Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

LCM II, kiedyś zastanawiałem się nad przekładką na III ale ponoć to bardzo dużo roboty. Z tego co widziałem w moim pliku który z czytałem z auto nie ma takiej opcji :/ Chociaż pamiętam że kiedyś jak z czytywałem LCM to miałem o wiele więcej opcji, teraz jakby 3/4 brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy, a mianowicie mam problem z tym programem ncs-expert robie wszystko tak jak tu jest napisane 1 Oczywiście potrzebujemy interfejs do podłączenie się do bmw i program NSC-expert

2 Uruchamiamy NSC musimy stworzyć profil tak więc klikamy File-load profile – expertmode – OK

następnie File- Edit prifl – hasło: repxet – ok

sprawdzamy,czy Nettodata-Trace jest ON(jeśli nie,to Coding i ptaszek przy tym)

wybieramy w car/key memory przycisk Individualisierung i zaznaczamy wszystkie 3 opcje czyli :

individualierung aktiv, kernfunktionen, trace individualizable FSW/PSW – ok

conistance check = sprawdza czy wszystko

klikamy przycisk FSW/PSW i zaznaczamy ptaszkiem FSW/PSW-Manipulate with FSW_PSW.MAN I wyskakuje mi błąd tak jak by nie chciało się polaczyc z samochodem nie wiem co jest grane i dlatego proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Scrina" robi się najprościej w ten sposób:

gdy chce się zapisać obraz aktualnie wyświetlany na monitorze (czyli ten komunikat) w tym momencie naciskamy klawisz na klawiaturze "Prt Scr", zamykamy lub minimalizujemy INPę i odpalasz np. "paint'a", gdy otworzy się "Paint" poprzez jednoczesne naciśnięcie kombinacji 2 klawiczy "Ctrl" + "V" wkleja się z pamięci kompa obraz i zapisujemy plik również naciskając kombinację 2 klawiszy "Ctrl" + "S". Otwiera się okienko wyboru miejsca zapisu i nazwy pliku, wybieramy najlepiej typ jak "JPEG" i nadajemy jakąś nazwę temu plikowi klikają potem na ZAPISZ.

Powinno się ten plik obrazu umieścić na jakimś hostingu ale (jeżeli się mylę niech admin lub moder mnie poprawi) sporadycznie jeden nieduży obraz można zapodać bezpośrednio do posta.

Potem wrzucasz go do postu używając "zaawansowanej edycji".

To wszystko - język nie oko, nie zawsze i nie wszystko da się zrozumieć, nie widząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...