Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Próbuje włączyć dzienne w mojej e46 po lifcie. Robię wszystko według opisu tzn zmieniłem :

DRL_DIMMUNG vert_02

TAGFAHR_ECE aktiv

GED_FL_ALS_DRL aktiv

Jednak zapalają mi się kierunki razem z świadłami długimi (dziennymi)

Samochód jest z grudnia 2001 roku.

Może ktoś wie jak to zrobić i pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam polifta 320d 150Km sedan. W opisie na forum znalazłem ten opis dla polifta dlatego zaskoczyło mnie kiedy zapaliły się też kierunki...

Może trzeba to jakoś zresetować i dopiero potem ustawić? A może ktoś przesłał by mi plik do polifta ze swoimi ustawieniami świateł dziennych bez kierunków.

Dopiero zaczynam na forum ale też pomogę komuś jak będę umiał...bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkościomierz moduł: KOMBI

BC_DIGITAL_V

aktiv

BC_DIGITAL_V_KORREKTUR

aktiv / nicht_aktiv

lusterka moduł: KGM lub TMBT i TMFT (w zależności co masz)

BEIKLAPPEN_B_KOMFORTSCHL

aktiv

mp3 moduł: CAPPL

MP3_CCC

full

i tu jeśli masz auto wyprodukowane przed 09/2005 trzeba zaktualizować CAPPL do C08 i dodać w FA kod +KMP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wystarczy poczytać temat lub przeszukać forum szukajką :) post stronę wcześniej:

mp3 moduł: CAPPL

MP3_CCC

full

i tu jeśli masz auto wyprodukowane przed 09/2005 trzeba zaktualizować CAPPL do C08 i dodać w FA kod +KMP3

Edytowane przez grzesiek2304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

wymieniłem ostatnio lampy na p lift w mojej e39. Mam LCMIII. Próbowałem chyba wszystkiego ale nadal mam taki problem:

Po przekręceniu stacyjki wykrywa mi spaloną żarówkę w tylnej lamie po stronie pasażera(tylko) gdy auto jest nie odpalone to ta sama lampa mruga(sprawdzanie ciągłości obwodu).

Po odpaleniu i włączeniu postojówek bądź świateł mijania problem znika?! Nie ma błędu i lampa nie mruga.

Sprawdzanie na zimo wyłączyłem. To samo z meldowaniem o błędzie. Jakieś pomysły?

Z góry dzięki za pomoc.

PS. w dalszej perspektywie mam zamiar kupić LCM III od polifta. Jakie on ma oznaczenie? jest Plug &Play? Poza tym że trzeba przebieg zakodować ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...