Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

średnie spalanie,jeśli sie nie myle,możesz wyregulować w testach OBC,testem 20,1000-to wartość nominalna,jeśli ci zaniża wartość względem rzeczywistego spalania,to zwiększ tą wartość,i odwrotnie,ale nie testowałem osobiście

No niestety w E46 po lifcie nie da się tego zrobić, to działa w przed liftowych lub w e39.

Można też regulować w INPA i DIS, ale INPA działa na przedliwtowych, a DIS reguluje tylko w zakresie 5 %

Tak wiec temat trochę ogarniam, ale nic sensownego na razie nie uzyskałem dlatego teraz lecę po modułach.

Szczególnie zależy mi na opcji przeliczania spalania (zużycia paliwa) jak auto stoi a silnik pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakują błedy filtrów FAB,które są w Wineldi,te pliki dodane,nawet tłumaczone,podobno w e36 leci,ale w e46,e39 na razie nie(Nerwus z klub.pl twierdzi,żebym dał sobie z tym spokój,on dał),odczyt modułów też idzie,ale na końcu nie wyskakuje jak w starszych wersjach,tylko trzeba wejść F1-->F2,i dopiero wyskoczą.aha,przy czytaniu błędów,leci dobrze,dopóki znajdzie sterownik,jak dasz ok,leci dalej,ale przy każdym znalezionym sterowniku błąd.sprawdź w realu,może uda ci się to przeskoczyć,to daj znać

Dzięki za info.Jak tylko będą miał możliwość sprawdzenia w aucie to zobaczę jak w rzeczywistości wygląda sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
INPA 5.0 baza do moich plików PL.

http://rapidshare.com/files/161948432/INPA.part1.rar

http://rapidshare.com/files/161948435/INPA.part2.rar

http://rapidshare.com/files/161951434/INPA.part3.rar

- odpalasz programminstallation/setup.exe - wybierasz wszystko oprócz EDIC-driver

- STD:OBD

- Com1 oraz checkbox USB to serial

- gdy pisze, że nie znalazł katalogu z instalacją na C:, wybierasz Skip - 4 razy

- RESTART

- Odpalasz \Referenz\INSTALL\Instprog.exe

- wybierasz BMW Group Rectification Programs UK

- wybierasz INPA 5.0.1 oraz EDIABAS 6.4.7 - UPDATE, NCS Expert - Complete

DIRTY.73 jeśli można to zaktualizuj 3-ci link ponieważ jest nieaktualny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kto chce link do plików INPY 5.0 w PL?pisać na PW,e39 i e46 chyba wszystko(no prawie),jeśli komuś będzie chodziło o jakiś szczególny plik,a go nie ma,dorobi się

plus wszystkie silniki e36

dotyczy zaawansowanych forumowiczów,kilka postów nie załatwia sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,sorki,ale nie wysyłam plików dla osób,które tylko po to się zarejestrowały,dostaje na PW prośby od osób z zerową ilością postów,niestety,zapraszam na forum,pokażcie się,"pożyjcie"trochę z nami,a wtedy OK.Robiłem to ,z pomocą(dzięki beaver) pare miesięcy,i nie będe rozdawał na prawo i lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,sorki,ale nie wysyłam plików dla osób,które tylko po to się zarejestrowały,dostaje na PW prośby od osób z zerową ilością postów,niestety,zapraszam na forum,pokażcie się,"pożyjcie"trochę z nami,a wtedy OK.Robiłem to ,z pomocą(dzięki beaver) pare miesięcy,i nie będe rozdawał na prawo i lewo.

Prawidłowo. Szacun za wkład pracy a jelenii wysyłaj do serwisu :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie,sorki,ale nie wysyłam plików dla osób,które tylko po to się zarejestrowały,dostaje na PW prośby od osób z zerową ilością postów,niestety,zapraszam na forum,pokażcie się,"pożyjcie"trochę z nami,a wtedy OK.Robiłem to ,z pomocą(dzięki beaver) pare miesięcy,i nie będe rozdawał na prawo i lewo.

panowie,przypominam,zrozumcie mnie,nie chce za tydzień widzieć mojej roboty,jak ktoś będzie żenił na allegro,polecam forum-powitania-buma design-znajdziecie tu wszelką możliwą pomoc-a inpa w pl w swoim czasie też będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...