Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73

troche przesadzacie,po prostu sie tym zainteresowałem,poczytałem,i dziele się tym co wiem,a tłumaczenia?przecież ja nawet angielskiego porządnie nie znam,słowniki techniczne,pomoc beavera,i jakoś poszło:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
WITAJ POPROSZĘ NA MAILA wilkfoto@wilkfoto.pl pozdrawiam.

Pewnie chłopaki się ścigają który pierwszy Ci wyśle... Naucz się czytać, zacznij uczestniczyć w życiu forum a wtedy może się ktoś zlituje nad tobą i wyśle Ci ze dwa pliki... A mówią że głupich nie sieją... szkoda słów. A może wyślemu do kolegi 100 maili każdy po 15MB... będzie miał co robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość dirty.73
Podpiełem swoje auto po Inpe i ni pokazało żadnych błędów

ale czy sprawdziłeś wszystkie moduły?jeśli była to Inpa3,to pewnie tak,jeśli 5 to pewnie sam silnik,wykrzyknik oznacza przekroczenie wartości,ale nie zawsze,trzeba się tym martwić

w inpie aktywowac jakas opcje?

inpa nie jest od tego(możesz jedynie aktywować pewne rzeczy,w celu sprawdzenia,ale nie na stałe)od aktywacji jest NCS,ale napewno nie lampek w drzwiach,od lampek,jest elektryk:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kolego teraz rozumiem:lol: nigdy sie nie bawilem w taka "diagnostyke" wiec naprawde nie wiedzialem. Ale faktycznie wlaczylem jakis test :lol: to a to lampy mi sie zapalily na chwile, albo ringi itp. Co do lampek w drzwiach to w ogole nie mam na tych kablach pradu, nie wiem dlaczego, takie juz kupilem auto, ale musze to zrobic. dirty.73 nie orientujesz sie gdzie te kable sie schodza? od czego zaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...