Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dirty robi dobrą robotę ale jest kilka funkcji w polskiej inpie po których odpaleniu wyskakuje błąd.Ale i tak jest dobrze.I piszę się na wersje poprawioną jak takowa będzie bez wyskakiwania takich błędów :) Piwa dla Dirty i bravera za tłumaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unimilek,te błędy to pikuś,dajesz ok,i leci dalej,wiesz jak mnie już łeb nap....la jak widze coś w HEXie?:lol:,narazie nie będzie poprawek,bo musze się zmusić do paru skryptów z nowszych wersji,o które mnie ktoś prosił,ale może kiedyś wróce do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja powiem, ze z pomoca Dirty i Beavera przez PW ogarnelem temat INPY. Wszystko juz mi dziala, i moge w koncu napisac, ze odwaliliscie Panowie kawal dobrej roboty z tym tlumaczeniem bmw_beer.

Czy jest sens zebym aktualizowal NCS skoro z INPA5 od Ciebie mam juz jednego? Bo po powrocie z Niemiec zabieram sie na powaznie za indywidualizacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś z Lubina albo Polkowic operuje ncsem na tyle by ustawić dzienne i np domknięcie szyb po zamknięciu auta kluczykiem jeśli się da ?

możesz podlecieć do mnie (15km za polkowicami) to Ci ustawie :) szkoda że nie napisałeś wcześniej bo byłem na weekend u szwagra w legnicy.

wrzucam tu,bo będę to tłumaczył,na razie tylko troche

no a teraz męczyć się,co to jest

fajna ta nowa Inpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

to nie jest nowa,to jest EA90x,ale trzeba pewne manewry z plikami wykonać,żeby tam wejść,potłumacze,popróbuje i dam znać co to,ale wydaje mi się,że wszystko do nowszych modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Doktor Dirty wróci do badań nad błędami co wyskakują w inpa pl to poproszę poprawione pliczkiuklon_bmw Mega szacuneczek za prace nad programami,a Ncs jakby był cały po Polsku byłoby łatwiej coś zaprogramować :)Bo ja się nie podejmuje <bmw_2>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...