Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

witam wszystkich

Zapraszam serdecznie do zakupu aluminiowych zaślepek kolektora.

Allegro link Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ceny:

''22'' - 20 zł

''33'' - 25 zł

Wysyłka Gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych zaslepek potrzebuje 6 czy moze wiecej? bo kolektora nie rozbieralem ale widzilem prowadnice co jest polaczona z kazda z klapek i raczej jestem pewien ze klapki niestety jeszcze sa na swoim miejscu wiec czas je usunac?

sorki doczytalem temat dokladnie znaczy sie poogladalem zdjecia i widze ze potrzebuje 6 zaslepek lub jak na zdjeciu 6 srubek, teraz tylko decyzja co wybrac i w sobote rozbiurka

Edytowane przez platinum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy do klapek masz w komplecie uszczelkę? Czy co tam jeszcze jest wymagane...

Witam

W zestawie zaślepki aluminiowe razem z oryginalnymi nowymi oringami.

Cena:

rozmiar 22mm - 20,00 zł

rozmiar 33mm - 25,00 zł

Wysyłka GRATIS !!! + upominek dla uczestników forum

Jeżeli macie problemy z doborem rozmiaru zaślepek to prosze o kontakt, chętnie pomogę

Przed zakupem proszę sprawdzić jakość i ilość komentarzy na allegro, aby mieć pewnośc że macie do czynienia z profesjonalną firmą, która dostaczy towar spełniający Wasze oczekiwania.

Zapraszam na allegro Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,

lub do naszego sklepu internetowego www.aditech.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

zamówiłem te większe tj 33mm, już zaślepiłem, nie jest to nic trudnego, a jedynie kilka pierniczenia się z kostkami. Ponadto nie zauważyłem żadnych zmian w pracy silnika więc i ja polecam. aaaa dodam, że przy przebiegi 214 500 (oryginalnego) klapki były jak nowe, zero luzów, nie mniej jednak w podświadomości one siedziały

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie przepraszam, że odgrzewam kotleta ale jestem na etapie usunięcia klapek z kolektora. Mechanik je wyjął i śruby zostawił tak jak były nic nie zamieniał, nic nie zaślepiał. Twierdzi, że nie ma prawa z tym nic się stać. Słabo się znam na mechanika - rozumiem, że ryzyko jest takie że pod wpływem wibracji śrubki się odkręcą i wpadną do środka tak?

Zostawić to tak jak jest czy te śrubki przesmarować klejem żeby się nie wykręciły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie zaślepek, jest to sprawdzone i pewne rozwiązanie, a koszt zaślepek na allegro nie jest duży.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

X2

Też się bawiłem w zaślepianie istniejących plastikowych zaślepek wkrętem od zewnątrz ale i tak ciekło niestety. Teraz mam zaślepki i święty spokój.

Wiec kupuj zaślepki bierz komplet kluczy do garażu i sam sobie z tym poradzisz.

Pozdro

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...