Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem was spytać czy po zgaszeniu silnika przez kilka sekund słyszycie jakieś syczenie?? podczas pracy też słychac dośc wyraznie to syczenie po dodaniu gazu przestaje... zauważyłem ostatnio ze po kazym zgaszeniu silnika dziwnie syczy w okloicach kolektora ssacego i odmy tak mi sie wydaje i nie wiem czy to normalny objaw... Może odma walnieta po odkreceniu korka silnik wariuje na obrotach po zakreceniu wraca do normy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bede musiał sie przymierzyć do wymiany ale koszta są dośc duże bo za wszystko w oryginale z serwisu krzycza sobie 415 zł. i do tego jeszcze rurke od pokrywy zaworów do odmy i mufe do kolektroa sprzedają tylko po 20 szt pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy ile powiedza. Tak dokladnie jak wymieniac to wszystko tu masz calkowita racje :-) co prawda czytalem w necie na temat tego syczenia i niby to normalne ale jakos nie jestem przekonany i wydaje mi sie ze odma jest uwalona chociaz silniczek pracuje jak pszczolka i obroty trzyma idealnie no oprocz tego jak go rano odpale , a moze to wlasnie wina odmy ze takgo rzuca , ale z drugiej strony co lapie temperature i przechodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiadomo ze tłumiki lubią grać po ostrzejszej jezdzie a zwłaszcza kat :) no u mnie syczy przez 3 , 4 sekundy i słychać jak by cos sie zamnkneło i jest cisza , moze faktycznie ma tak być ze uchodzi z odmy cisnienie... A jak jest u ciebie jak odkrecisz korek wlewu oleju na pracujacym silniku to jak sie zachowuje motor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze przez odme moze wydobywac sie to syczenie?? dodam ze jak odkrece korek na pracujacym silniku to zaczyna troche falowac na obrotach a korka od oleju nie zasysa wogóle tak ma być ?? i własciwie to do czego służy membrama w odmie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie tylko dlaczego coś syczy ?? sprawdałem dziś węzyki itp i nic nie znalazłem ewidentnie słychac to na samym srodku kolektora psikałem tez samostartem i nic zadnych zmian w pracy... nie mam pewnosci ze to z odmy wydobywa sie ten dzwiek a wydac prawie 400 zł a nie wiadomo czy jest trafoina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś w serwisie odme , rurki i mufe :lol: oby tylko pomogło bo jak dalej bedzie syczec to sie wściekne :x no i może coś na to nieszczesne telepanie silnikiem pomoże bo nic innego nie podejżewam już... Dam znać jak wymienie czy coś sie poprawiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...