Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

ja moją E30 1,6 M40 185 bo jurz mi zawory nie pomagają dusi sie zchodzi do 170 i znowu na 180 rok temu 190 na A4

[ Dodano: 19 Wrzesień 07, 12:30 ]

ja moją E30 1,6 M40 185 bo już mi zawory nie pomagają dusi sie zachodzi do 170 i znowu na 180 rok temu 190 na A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mo modyfikacjach lecialem 220 a4 wro- katowice ale nie mialem mozliwosci trzymac pedalu gazu dalej bo brakowalo miejsca. powiem ze bez chipa i z tyle amo dalo rade z chipem moze wiecej kiedys sie potocze bo to odcinki nie ma tak nisko. Ale raczej nie ma na to warunkow w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja moją super stjuninkofanom 320 jechałem tam 320 :D zanim radar zrobił zdjecie już odjechałem... bueheheh... ale sie wlookłeemm... jazda bedzie jak odbiore moją M7 z serwisu gdzie montują właśnie magnetyzery :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja moją super stjuninkofanom 320 jechałem tam 320 :D zanim radar zrobił zdjecie już odjechałem... bueheheh... ale sie wlookłeemm... jazda bedzie jak odbiore moją M7 z serwisu gdzie montują właśnie magnetyzery :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pamiętaj o strumienicach, żeby nie zapomnieli zamontować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją leciałem 265, bo wskazówka wyszła lekko poza licznik, a jak mijałem fotoradar, to kumacie akcję z któregoś Taxi??Aż się szkiełko posypało, pewnie ograniczenie elektroniczne miał ten radar do 250km/h :D

Byq jakas aluzja do mojego postu to byla czy tak przypadkowo sie zdarzylo co <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedu <bmw_2> ,

generalnie aluzja, akurat po Twoim poście napisałem przypadkowo.

Poprostu jak widzę że tutaj m40 w e36 śmigają na luzie ponad dwie paczki, a ja swoją e30 ze zdrowym m10 na pełnym wtrysku rozpędziłem ją do 185km/h na pasie startowym to trochę się boję moją na autostradę wyjeżdżać, bo się zagapię i co?? ;)

A przy okazji Carlos u Ciebie w cabrio jest tylko 240 na zegarze??

Pytam jak najbardziej poważnie bo w m10 miałem 240, a w obecnej jest 260, a jednak 328 to 328.

I wogóle wszyscy posiadacze 2 litrówek i w górę to uważajcie z autostradami, bo to się człowiek zagada, zagapi a zniszczenie fotoradaru może drogo kosztować ;)

Pozdrawiam i nie bierzcie do siebie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to to fakt pisalem juz wczesniej w tym watku.. fakt ze to 1.6 pisza teksty tupu '' lecialem 210 ale miejsca juz nie bylo' ale ja juz sie klucic nie bede bo zal zdrowia i wogole nie mam sesnu. Najbardziej sie gdzies usmialem jak typ mowil ze mi 1.6 licznik zamyka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja M7 ma licznik specjalnie stjuninkofany do 300 :P dzisiaj odebrałem ją z serwisu... wskazówka okrażyła go dwa razy dookoła, veyron sie chowa :D wszystko dzieki stożkowemu filtrowi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prawda jest taka ze nowe M3 ma do 330km\h tylko po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat jest i tak o niczym to pozwole sobie taki off topic zrobic...

szwedu, jakie masz ustawienia fury, ze takie ladne boki zapinasz M3? :D

Zbytnio ustawien tam nie ma jerzdze na zwyklej zawieszce wszystko wylaczone i odpowiednio podchodze do zakretu, juz bazylowi tlumaczylem ;] Trzeba zrobic jakas lige maxbimera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...