Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadac tydzien temu do polski na autostradzie w czechach pobilem swoj rekord :D jechalem prawie 220 :D bylo oczywiscie z gorki i chyba z wiatrem musialem jechac :D moze i by jeszcze troche pojechal ale musialem juz hamowac :/ , ale to nie jedyny rekord jaki zrobilem wtedy, normalnie wszyscy znajomi co jezdza ta sama trasa potrzebuja na przejechanie od 6,5 do 8 godzin a ja zrobilem ta trase w 5 godz i 15 min :D ale jechalem w niedziele i prawie ruchu na drogach niebylo a do polski mam niecale 600 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadac tydzien temu do polski na autostradzie w czechach pobilem swoj rekord :D jechalem prawie 220 :D bylo oczywiscie z gorki i chyba z wiatrem musialem jechac :D moze i by jeszcze troche pojechal ale musialem juz hamowac :/ , ale to nie jedyny rekord jaki zrobilem wtedy, normalnie wszyscy znajomi co jezdza ta sama trasa potrzebuja na przejechanie od 6,5 do 8 godzin a ja zrobilem ta trase w 5 godz i 15 min :D ale jechalem w niedziele i prawie ruchu na drogach niebylo a do polski mam niecale 600 km

To cos lipa straszna , czytajac wczesniejsze posty z tego silnika 2.0 powinienes

conajmniej do 250kmh dobic :lol: :lol: :lol: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadac tydzien temu do polski na autostradzie w czechach pobilem swoj rekord :D jechalem prawie 220 :D bylo oczywiscie z gorki i chyba z wiatrem musialem jechac :D moze i by jeszcze troche pojechal ale musialem juz hamowac :/ , ale to nie jedyny rekord jaki zrobilem wtedy, normalnie wszyscy znajomi co jezdza ta sama trasa potrzebuja na przejechanie od 6,5 do 8 godzin a ja zrobilem ta trase w 5 godz i 15 min :D ale jechalem w niedziele i prawie ruchu na drogach niebylo a do polski mam niecale 600 km

To cos lipa straszna , czytajac wczesniejsze posty z tego silnika 2.0 powinienes

conajmniej do 250kmh dobic :lol: :lol: :lol: bmw_beer

zdaje Ci sie 250 ... moje stare M20B20 jedzie pomimo ze na liczniku mam 240 :mrgreen:

Jego to z 280 powinno poleciec :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając ze zlotu do Kielc na A4 bez oporów polecial 180km/h . Cos czuje ze polecial by nawet z 205, a może i więcej, ponieważ dużo mialem jeszcze pod pedałem. happy_bmw <bmw>

[ Dodano: 7 Listopad 06, 11:30 ]

To nie aż taka ogromna predkość ale jak wymienie pasek rozrzadu oleje filtry i inne czesci ktore trzeba zakupic bo w koncu nie wiadomo ile te byl uzytkowany bez wymiany w niemczech. wszystko wymienie bedzie ladna trasa sie okaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
mercedes sprinter - 180kmh

Enzo muszę cię zmartwić, ale to niemożliwe :) moze wg. prędkościomierza, ale nie jest to prędkość rzeczywista!

Jeżde sprinterem "311" - 2.2 110KM "313"-2.2 130KM i "316" 2.7 156KM

311-155kmh po dlugiej walce od 140kmh (licznikowe)

313-po prostej 160kmh, do 150kmh nawet jedzie, z górki przed zjazdem na Nyse 165kmh.

316- licznikowe 170kmh po prostej drodze. Navi TomTom pokazywała 164kmh! wiec uważam,że nieźle jak na busa 8)

tak w ramach ot to jak sprinter to tylko 16, ma 5cylindrów i jest naprawde mocny, jak jest pusty to zbiera sie jak niejedna osobówka :shock:

Te 2.7CDI wirusują na 195KM, ale to musi latać :twisted:

W nowym Sprinterku są 180KM CDI 3.2 piekło :mrgreen:

A ty Enzo jakim sprintem jechałeś? Maxem? Na bliźniaku? CDI'kiem? Który rok? na gładkim szkle? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechalem 2.9

czyli starym Sprinterem nie na Common railu, w pierwszej budzie, bo tylko tam były te silniki. To ten z wnętrzem takim jak VW LT. Na starym ryju i z tyłu na pomarańczowej lampie. Te sprintery mają 129KM o ile się nie myle. jeśli budzik pokazywał ci 180kmh, to musiałeś jechać sprintem z najdłuższym przełozeniem( te troche słabo się bujają) ale są najszybsze, rzeczywista prędkość ponad 165kmh 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu (lub probie) pierwszej strony, dochodze do wniosku ze polska wcale nie taki biedny kraj, wszyscy pocinaja 250km/h, kadtey sa szybsze od maclarenow i pocinaja prawie 300, nic tylko zyc nie umierac.... :?

zeby nie nazwac mojej wypowiedzi offtopic em to ja is-em 205 lub 209 nie pamietam bo raczej nie mialem czasu aby liczyc kreseczki przy takiej predkosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Ja swoim pierwszym autem czyli poczciwy Fiat 126p leciałem w 2 osoby 130km/h silnik miał splanowaną głowice itp.

Moją buniom jechałem jak narazie ponad 180 i ostre chamowanie miałem leciałem na trasie Nowe miasteczko Lubiń!

Jak wymienie wałek, popychacze i krzywki to sprawdze ile poleci z pedałem w podłodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najszybciej kierowalem 250km/h bylo to na trasie nowa sol-nowe miasteczko mercedesem r-129,szkoda ze byl zablokowany,bo wiesej nie chcial,ale i tak bylo super.A mniej fajnie bylo jak kolega mnie wiozl honda cbr-600 220km/h do Zielonej gory.jejku jakie ja mialem leki...normalnie tragedia.Cos dla hardcorowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak było u mnie jeszcze LPG to mialem 185km/h i droga zaczeła sie konczyc :( moze by jeszcze z 5km/h wydusił. :D

Na Pb95 doszedłem do 200km/h i to jest juz raczej koniec jak na M40.

Wiec chyba mam jakis zepsuty bo tu czytam ze nawet 230km/h wyciagaja :( szkoda tylko ze liczniki sa w M40 do 220km/h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...