Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie w trasie wychodzi ok 5l :shock:

Dl amnie to mega mało w porównaniu z moimi 12l na 100km :wink:

Zgadza się, to jest ta wyższość silników diesla nad benzyniakami , a teraz nawet osiągi mają podobne... marzy mi się takie 325 TDS <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w trasie wychodzi ok 5l :shock:

Dl amnie to mega mało w porównaniu z moimi 12l na 100km :wink:

Zgadza się, to jest ta wyższość silników diesla nad benzyniakami , a teraz nawet osiągi mają podobne... marzy mi się takie 325 TDS <bmw_3>

Tak wlasnie , powiem szczrerze ze kiedys sie smialem z BMW DIESLA, bo mowilem wsyzstkim jak to KLE KLE KLE , BMW to musi byc WUM WUM, ale teraz patrzac na osiagi i spalanie, wybieram DIESLA, taka 325tds e46 lub 530D e39 mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej brzmi e46 330 diesel moc 204 km po chipe 240 na lajcie i przyspieszenie w granicach 6,5 sekudny hehe poezja na skrzyni 6 manual... koszt kolo 60tys ehhh marzenie

po miescie spali kolo 9 litrow max na trasie z 7 a osiagi lepsze niz 3.0 benzyna hehe to sie nazywka samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu opon letnich (2 x Fulda i 2x Michelin - indeks H) na A-4 -> Katowice 198 km/h średnio obciążonym samochodem. Na gazie max to 180. Nie wim skąd różnica ale na benzynie poszedł do 198 i ani milimetr dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... muszę się pochwalić - fotka jutro - dzisiaj wynik (po wgraniu nowego softu do komputera od gazu)

jak zwykle autostrada A4 Wrocław -> Katowice - pomalutku przyśpieszałem i jak miałem już pedał w podłodze to licznik pokazywał 203 km/h - wrażenia - hmmm... szybko drzewa przelatywały i hałas jakby większy. Poza tym nic niepokojącego - no może tylko to, że spaliłem jakieś 20 L na kilometr <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... muszę się pochwalić - licznik pokazywał 203 km/h ...

a było z górki? bo o ile sie orientuje to np. moje 318 ma w danych katalogowych 198km/h v-max wiec dziwne zeby 316 na gazie mialo wiecej.

Z górki ?? hmm... lekkie pochylenie było... droga pozioma zbyt długo nie jest... a dane katalogowe to mają tylko nowe auta - po dotarciu zawsze się zmeniają ( przyśpieszenie, vmax, spalanie ) - zwykle na plus <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te prawdziwe koniki pewnie tak :D prawie na pewno :D

a ilość mechanicznych zależy przede wszystkim od stanu silnika... nieprawdaż ?? <bmw_2>

a zdjęcie i tak zamieszcze :mrgreen: tylko zgram z koma na kompa (do pracy nie nosze kabelków) <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki, nie chcialem wam siary robic ale widze ze musze to wkleic :D

Tutaj foty przy ok. 140 km/h , ale pozniej jadac z mamuśką :D polecialem ponad 155 km/h i powiem szczerze ze by jeszcze poszlo i to sporo ale ze rdza juz na progach brala to balem sie ze sie to rozleci. Ten Monster Car to OLTCIT CLUB 1.1 :D Igiełka po dziadku (zobaczcnie na przebieg -62 tys), tyle ze na dworze stal i rdza go zjadała. Btw. to byl moj pierwszy automobil :D

Moj wujaszek tez takiego mial, podobno klock ihamulcowe sa z drewna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
prostymi słowami to chodzi mi o to, ze nie masz sie czym chwalić, ze pociskałeś 280kmh poboczem.

Bo autostradą normalnie to OK spoko, ale poboczem, to troche nierozsądne co? :mrgreen:

A ja na rolkach rozpędziłem się do 76km/h ....a później to już nie wiem co się przez miesiąc dziąło bo mi linka pękła co to ona do POLONEZA podłączona była <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki byście założyli gaz do 525i z 93" z przebiegiem 240.000 i czy wogóle to jest mądre? pytanie_bmw

To pytanie do innego działu. A poza tym to po rozmowie z moim "gazownikiem" bmw_beer doszedłem do wniosku, że aby nie stracić nic z zawartości BMW w BMW :mrgreen: w grę wchodzi tylko i wyłącznie sekwencja. Ja tak właśnie zrobiłem (a jeżdżę 10 tys. km przez 2 - 3 miesiące) i uważam, że to jedyna rozsądna instalacja to właśnie sekwencja. Tyle, że drogo...

Decyzja należy do Ciebie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pamietajcie rowniez ze fabryka tez przeklamuje...wystarczy spojrzec na wyniki przyspieszen i te prowadzone przez roznego rodzaju firmy oraz nawet w porownaniach aut w gazetach...niekiedy przeklamania dochodza do 10-20 km ... w gore albo w dol...wiec to co napisane jest w katalogu nei zawsze jest prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...