Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Pamietajcie rowniez ze fabryka tez przeklamuje...wystarczy spojrzec na wyniki przyspieszen i te prowadzone przez roznego rodzaju firmy oraz nawet w porownaniach aut w gazetach...niekiedy przeklamania dochodza do 10-20 km ... w gore albo w dol...wiec to co napisane jest w katalogu nei zawsze jest prawda...

Zgadzam sie z toba

Rowniez jezeli chodzi o spalanie oj duzo za duzo zanizaja :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie rowniez ze fabryka tez przeklamuje...wystarczy spojrzec na wyniki przyspieszen i te prowadzone przez roznego rodzaju firmy oraz nawet w porownaniach aut w gazetach...niekiedy przeklamania dochodza do 10-20 km ... w gore albo w dol...wiec to co napisane jest w katalogu nei zawsze jest prawda...

Zgadzam sie z toba

Rowniez jezeli chodzi o spalanie oj duzo za duzo zanizaja :mrgreen: :mrgreen:

nom ja wlasnie nie wiem jak oni akurat to mierza bo to dla mnie zagadka..nigdy nie wyszlo mi tak malo jak oni podaja hehe...dziwna opcja nawet max wyszedl mi duzo wiekszy heheh <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem 3 dni temu w niemczech 250 km/h w bmw 540 e34 6 biegow

po czipowaniu silnika

ale na gazie!! z instalacja BRC, a tylko 250, no bo odciecie sie wlaczylo :)

a pod butem bylo sporo, tak 280 by poleciala

scigalismy sie z carrera S na wroclawskich tablicach

ktora przycisnela do jakis 270, ale odchodzila bardzo powoli dopiero jak wlaczalo sie odciecie :)

ten kolega mowi ze zwykle porsche to zjada na sniadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

Fiat 126p BIS 130km/h

Renault Megane I 1.6 75 KM 180km/h w trzy osoby. Więcej nie da rady.

Buma e36 316i compact. 210km/h na drodze publicznej Lubsko-Zielona Góra. Powód szybkiej jazdy??? E36 za plecami, ale sie nie dałem. Muszę ją sprawdzic na autostradzie może by si.ę jeszcze troche rozbujała ale ciężko by było ;-) jak na 1.6 to chyba i tak dużo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 16 cali. opony Goodrich g force profiler 205/45/16. Możliwe aby takie przekłamania były na tej feldze???

... seryjna opona miala chyba rozmiar 205x55x16 wynika z tego ze przekłamanie jest

dosc spore , trzeba by bylo to przeliczyc ale w okolicach 10kmh .

(i nie wstawiac tekstu o czujniku w moscie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tu widze ze niedlugo nie bedzie trzeba kupowac

M3 M5 540i ani 750i

Bo po co ?

Jak juz 316i jada 220km/h

Albo 318iS zamyka liczni -240km/h

To po co wydawac tyle kasy na nowe furki z takimi silnikami , jak malutki ekonomiczny zapina jak dzika strzala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 218-220 km/h (coś koło tego) we wrześniu tego roku na drodze szybkiego ruchu za Oleśnicą w Strone Ostrowa , swoim autkiem, najsłabszym Compactem 316i, jak już sie rozpędził do ok. 180 to później już sunie aż miło, tyle że całe auto zaczyna się trześć nie mówiąc już o kierownicy która latała we wszystkie strony ;/ i wyciu jakby całe auto miało sie rozlecieć :D ale pojechał...wydaje mi się że na porządnej drodze vide niemcy i temu podobne spokojnie można nawet takim autkiem tyle pojechać !!!!

- 155 mph czyli gdzies tak 245km/h Mazdą RX-8 GT w 3 osoby w takiej miniaturce :shock: na M4 pomiędzy Londynem a High Wycombe, jak ktoś jeździ po UK to doskonale wie jak kuszą te autostrady :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to 190 ale jak by mnie jakies diablo pocholowalo to kto wie ile bym polecial i gdzie hehehe :mrgreen: <bmw_1>

[ Dodano: 4 Listopad 06, 18:32 ]

a poza tym nie liczy sie ile tylko jak bo wielu tych ktorzy patrzyli na zegary a nie na droge teraz gryzie glebe paru takich znalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby nie zostać gołosłownym bo już widze że niektórzy tutaj zaczynają polewke, to jest zdjecię TEJ Mazdy którą codziennie śmigamy do i z pracy i jesli sa tylko warunki i nie palą sie ostrzeżenia na autostradzie to zazwyczaj kończy sie grubo ponad 100mph, a jak tylko bede w polsce wrzuce fotki i krotkiego mpga ktore robil moj brat z piłowania tego compacta, wiem że to głupota bo nie należe do osob które podniecają sie takimi rzeczami ale nie lubi jak ktoś zaczyna coś marudzić, równie dobrze mógłbym wskazać co najmniej połowe osob z tego watku które faktycznie zachaczają o prawdziwe brednie zwłaszcza z tymi starymi betami..w kazdym razie <bmw_2>

dsc00219px2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby nie zostać gołosłownym bo już widze że niektórzy tutaj zaczynają polewke, to jest zdjecię TEJ Mazdy którą codziennie śmigamy do i z pracy i jesli sa tylko warunki i nie palą sie ostrzeżenia na autostradzie to zazwyczaj kończy sie grubo ponad 100mph, a jak tylko bede w polsce wrzuce fotki i krotkiego mpga ktore robil moj brat z piłowania tego compacta, wiem że to głupota bo nie należe do osob które podniecają sie takimi rzeczami ale nie lubi jak ktoś zaczyna coś marudzić, równie dobrze mógłbym wskazać co najmniej połowe osob z tego watku które faktycznie zachaczają o prawdziwe brednie zwłaszcza z tymi starymi betami..w kazdym razie <bmw_2>

Obrazek

Tu nie chodzi akurat o Ciebie tylko ogolnie o predkosci ... :)

typu 316i jedzie 240 ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...