Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja motorynka ze splanowanym tlokiem cisnalem 90

to jest niemożliwe heh, na tych dwóch biegach motorynka w zyciu tyle nie pójdzie :roll:

a mi w simsonie licznik nie działa

Sr50 taki jak twój (wiem bo miałem) jedzie 65kmh.

S51(też mialem :wink: ) jechał 75kmh 8)

OT:

chcesz Mocniejszego Simsona to:

-zębatka która ma mniej zębów(a wiem,że masz taką nówke :wink: )

-sporotwy wydech

-cylinder 60ccm

-polerka kanałów wtedy taki simson całkiem prędki się robi :) mój dopóki nie zatarłem to był potwór :lol: :twisted:

załóż sobie przód z S51, simson siada wtedy jakieś 8-10cm, fajnei wygląda, jak na gwincie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja motorynka ze splanowanym tlokiem cisnalem 90

to jest niemożliwe heh, na tych dwóch biegach motorynka w zyciu tyle nie pójdzie :roll:

BUahahah chodzilo mi o to ze ta motorynka cisnela 90 tak jak innym 316i zamykala licznik lub jechala 250km/h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem w Trzebnicy z górki pierwszym swoim autem kapselkiem 120 km na godzine :D

swoim e 36 coupe 316 i jechalem przed Lesznem na odcinku doświadczalnym 195 km na godzine ale był to już zdecydowane kat dla autka....za mała moc za mały silnik happy_bmw

[ Dodano: 12 Luty 07, 00:08 ]

eheh no i kiedyś jechałem rowerem 40 kmh na godzine buhehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 12 Luty 07, 20:30 ]

Cytat:

a mi w simsonie licznik nie działa

Sr50 taki jak twój (wiem bo miałem) jedzie 65kmh.

S51(też mialem ) jechał 75kmh

OT:

chcesz Mocniejszego Simsona to:

-zębatka która ma mniej zębów(a wiem,że masz taką nówke )

-sporotwy wydech

-cylinder 60ccm

-polerka kanałów wtedy taki simson całkiem prędki się robi mój dopóki nie zatarłem to był potwór

załóż sobie przód z S51, simson siada wtedy jakieś 8-10cm, fajnei wygląda, jak na gwincie

Ja miałem kiedyś takie cudo, które było złożone z ramy od simsona i silnik od WSK 125. Jak to fruwało :mrgreen: Było totalnie odelżone tzn. sama rama,siedzeni, bak i koła (tył od wsk) oraz delikatnie, prawie wogóle nie działający przedni hamulec, szła jak przecinak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś po południu byłem w domu, na kawie! 387km w jędną stronę,

praca - okolice łodzi, dom- wałbrzych.

Bryknąłem się nowym autem teścia

audi A8 4.2 fsi

trasa a1 292km/h według komputera (zdjęta blokada rano :mrgreen:)

Nawet mi się ... nie spociła podczas podróży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją na A4 w dwie osoby na kółkach R15 195/65 licznikowe 210km/h, i jeszcze by pojechała, ale............................

...........schowek mi sie otwarł i jakoś odeszła ochota dalszego bicia rekordu prędkości.

Nawiasem mówiąc ciekawy jestem ile mi licznikowej prędkości pokaże skoro fabryczne dane mówią o 227km/h, a 210-220 wyciągają bumy z silnikami m40 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byq sądze,że 270kmh spokojnie polecisz :lol: :wink: jak zdrowa, to powinna 230pokazać myśle.

Passat 1.9 TDI 110KM but w podłodze po autostradzie

licznik -215kmh / tomtom - 208kmh

po prostej drodze nie z górki. Średnie spalanie przy bucie 7.3l ON :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa standardowe wymiary stalowek pod e36 z oponami ... no v-max jest wiekszy buehue dlatego nei wiem co myslec ... w ksiazce takie autko powinno pocisnac 210 mac moje ma tyle na 4biegu ... wracajac kiedys ze skarba w 4 osoby licznikowe 240 wiec powiem wam ze cos nie tege...jadac w 2 osoby 225 km kurwa albo cos mam zjebane albo cos mam zjebane:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB 500 AMG - 270 km/h - Bahna pod Caen, jeszcze moglo ale to prawie zawal:)

RR Laguna 2.2 - 240 km/h, niemieckia Autobahna, niemieckie paliwo:) wiecej sie nie dalo i klime odcielo:)

Golf III 1.8 @110 PS - 215km/h, z milicza na trzebnice jest kawalek prostej i tam chcial jeszcze, ale strach bo dziury na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem to v-max dla sam. osobowych jest mierzony po pewnej odleglosci od startu (chyba kilometr) i jest to podawane jako predkosc maxymalna i mowia o tym jakies normy dotyczace pomiarow . nie pamietam dokladnie , ale przy w pelni sprawnym silniku nie odbiegajacym od parametrow fabrycznych , sprzyjajacych warunkach oraz odleglosci auta potrafia pojechac duzo szybciej niz podaja dane fabryczne . stad jak auto ma po kilometrze 190 to po nastepnym mozliwe ze dociagnie jeszcze 15 czy 20 wiecej . mialem kiedys m40 ktore potrafilo na autostradzie dociagnac na 5 biegu do odciecia (215 na liczniku) jak i m20b25 ktore z trudem osiagalo 200 nie biorac oleju i pracujac jak szwajcarski zegarek . nie ma reguly ... oczywiscie w granicach rozsadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...