Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W związku z tym, że czeka mnie wymiana sprzęgła w mojej e46 m52B25TU, a sam nie mam sprawnego kanału żeby się za to zabrać, poszukuję DOBREGO mechanika z okolic Brzegu, który zrobi to za rozsądne pieniądze. Macie kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witajcie

Poszukuje dobrego mechanika we Wrocławiu,który wymieni mi dyferencjał w E46,nie zdzierając przy tym jak za zboże...

We Wrocławiu to Leo

a E46 ma w małym palcu na 100%

https://www.facebook.com/pages/BMW-Expert-Motorsport/638627759588809?sk=timeline&ref=page_internal

lub Dyziu ale to już poza Wrockiem chociaż niedaleko

http://www.maxbimmer.pl/f45/mp-serwis-czyli-mechanika-pojazdowa-u-dyzia-27275/

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Mam znajomka co maluje i lubi malować nietypowe rzeczy ;)

(znany nie jednej osobie na forum, bo pewnie każdemu coś sikał, moje prawie całe auto raz i teraz będzie drugi raz :dance: )

Majki 695 870 919

Noo mojego czolga też poprawia lakierniczo i polecam w 100%

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, możecie mi polecić wulkanizatora we Wrocławiu, który potrafi ściągnąć i założyć opony o niskim profilu na 19" bez uszkodzenia lakieru ( najlepiej gdyby posiadał plastikowe nakładki na ranty i odpowiednią maszynę )? No i jeszcze obowiązkowo bomba / doświadczenie w podpalaniu benzyny bo trzeba 225/35 naciągnąć na 10J. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, możecie mi polecić wulkanizatora we Wrocławiu, który potrafi ściągnąć i założyć opony o niskim profilu na 19" bez uszkodzenia lakieru ( najlepiej gdyby posiadał plastikowe nakładki na ranty i odpowiednią maszynę )? No i jeszcze obowiązkowo bomba / doświadczenie w podpalaniu benzyny bo trzeba 225/35 naciągnąć na 10J. :D

Pozdrawiam

Matrix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam taki problem, że chciałem sobie zamontować sama końcówke wydechu (dwururke) Nie chce wymieniać całej tylnaj puchy bo do 2.0l nie przystoi aby buczało :D. Zorbie swapa to może...

A wracając do tej końcówki. Problem jest taki że musiała by być wygięta w bo otwór w mpakietowym zderzaku nie jest na wprost "kranu" który mam teraz i te uniwersalne końcówy nie pasują..

jakieś pomysły albo kto by mógł mi to ogarnąć ?

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam taki problem, że chciałem sobie zamontować sama końcówke wydechu (dwururke) Nie chce wymieniać całej tylnaj puchy bo do 2.0l nie przystoi aby buczało :D. Zorbie swapa to może...

A wracając do tej końcówki. Problem jest taki że musiała by być wygięta w bo otwór w mpakietowym zderzaku nie jest na wprost "kranu" który mam teraz i te uniwersalne końcówy nie pasują..

jakieś pomysły albo kto by mógł mi to ogarnąć ?

Z góry dzięki :)

Leo :P

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zapalił mi się filtr cząstek stałych w E91. Ostatnio byłem z tym w stando, ale cena usługi zwaliła mnie z nóg także teraz szuka kogoś kto mógłby się tym zająć, ale taniej. Znacie kogoś? Może chłopaki z Olsztyńskiej?

Matrix poległ na moich 20''''

jade jutro do latexu i zdam relacje co i jak :)

Dlaczego robisz/robiłeś coś akurat tam? Nie mogę znaleźć swojej opinie na ich temat na forum, ale ogólnie nie polecałbym tego miejsca...

Edytowane przez 5oul
Edytuj posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w Autogeo na waflowej ustawiać geometrię. Może i sprzęt nie najnowszy, ale wszystko szybko i sprawnie poszło, a cena to chyba najlepsza we wro :) Tylko problem z wjazdem.. Bardzo ciężko było mi wjechać na najazd.. Ale po pół godzinniej walce się udało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...