Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema :) do kogo moge śmiało podjechać, żeby rzucił okiem i posłuchał skrzyni i dyfra ... pół roku temu wymieniałem uszczelniacz w skrzyni oraz olej (w dyfrze też) ... teraz zauważyłem wyciek z dyfra :/ :/ :/ dokładnie nie przyglądałem się, ale jest plama pod autem ;/ ... kogo polecacie w takich sytuacjach :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zbieżność i geometria w Lubinie?

Wiem, o Nowaku, ale trzeba czeeekać, a ja mam czas do weekendu...tzn no dobrze by było, przed Niedzielą to załatwić.

Siema. Ja robiłem kiedyś na przeciwko hali na Składowej zbieżność i geometrię...tam gdzie są przeglądy robione.Numeru niestety nie mam ale można podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Lubinie, Małomicka 21 polecam Darka Gładkowskiego (725 949 394) najlepiej pojechać do niego i się ugadać ponieważ ma lekką wadę słuchu i ciężko dogadać się telefonicznie.

Moim autem opiekuje się odkąd je mam a nawet wcześniej, poprzedni właściciel też do niego jeździł. Nie wyszukuje niepotrzebnych rzeczy do wymiany a jak się da to stara się naprawiać...

teraz moja bunia stoi u niego na wymianie tylnych hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludziska, pomożecie? Serwis zawieszenia, mechanik dobry we Wrocku lub tak do 20km. Myślę że jakiś wahacz lub gumy będą do wymiany, bo mnie coś skrzeczy dziwnie przy skręcie z przodu... ;) No i nie wiem czy amorki też by niebyły do wymiany. Wolał bym takiego speca co by stwierdził rzetelnie co jest do wymiany i żebym sobie sam kupił części i do niego na wymianę tylko... Chyba że ktoś na forum by mi mógł spojrzeć na zawieszenie?

Edytowane przez Dareg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez ostatnie 5 stron i wynalazłem 3 z okolic, ale chciałem dopytać może coś ktoś jeszcze by podrzucił, przypuszczam że od 1 najtaniej będzie:

1. G.T. Autoserwis. Marzec Artur 51-396 Wrocław, Zawalna 25b

2. Nasza Oferta - Naprawa Serwis Samochodów B.M.W. Auto Naprawa - Brzeg, Opole

3. TK-MOTORSPORT 2009 | Tomasz Kozłowski | ul.Wagonowa 34 Wrocław

Bo z tego co widzę to te najbardziej znane większość odradza, typu beben lub auto chip... ? right?

Druga sprawa to chaotyczność wypowiedzi w tym temacie... ciężko tu cokolwiek konkretnego znaleźć nie czytając od początku 24 stron... a z czasem będzie ich więcej.

Może by tak otworzyć nowy dział tylko z serwisami samochodowymi i dla każdego serwisu osobny temat? Łatwiej by się opinie wyszukało i by widać było jak na dłoni co gdzie jak... ?

Edytowane przez Dareg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez ostatnie 5 stron i wynalazłem 3 z okolic, ale chciałem dopytać może coś ktoś jeszcze by podrzucił, przypuszczam że od 1 najtaniej będzie:

1. G.T. Autoserwis. Marzec Artur 51-396 Wrocław, Zawalna 25b

2. Nasza Oferta - Naprawa Serwis Samochodów B.M.W. Auto Naprawa - Brzeg, Opole

3. TK-MOTORSPORT 2009 | Tomasz Kozłowski | ul.Wagonowa 34 Wrocław

Bo z tego co widzę to te najbardziej znane większość odradza, typu beben lub auto chip... ? right?

Druga sprawa to chaotyczność wypowiedzi w tym temacie... ciężko tu cokolwiek konkretnego znaleźć nie czytając od początku 24 stron... a z czasem będzie ich więcej.

Może by tak otworzyć nowy dział tylko z serwisami samochodowymi i dla każdego serwisu osobny temat? Łatwiej by się opinie wyszukało i by widać było jak na dłoni co gdzie jak... ?

Jak masz blisko na psiaka to podjedź tutaj i się umów (Marcin Krakowiak) obejrzy przy Tobie auto na podnośniku i pokaże co i jak w zawieszeniu. Termin dogadasz, ze swoimi częściami przyjedziesz i Ci wymienią odrazu i to przy Tobie :) ... jeżeli chodzi o takie rzeczy jak wymiana zawiechy (ogólna mechanika) itp to BMW robią ... bardziej złożone naprawy to już gdzie indziej bo specjalizują się w innych markach... ale Gościu bardzo sympatyczny i miły :) - też będę jechał do nich na wymianę wahaczy... chyba, że sobie sam w garażu wymienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chlopaki pisza o sobie a pisza prawdziwie jesli ktos siedzi na wyspie i potrzebuje kogos konkretnego to ja ich goraco polecam!

'ULTIMATE GARAGE' powstał w oparciu o kilkuletnie doświadczenie Eligiusza i Marcina w dziedzinie motoryzacji. Eli posiada niezbędną wiedzę w zakresie profesjonalnej i kompleksowej diagnostyki samochodowej oraz chiptuningu, usuwania i programowania DPF oraz innych napraw związanych z elektroniką. Marcin bazuje na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie kompleksowej mechaniki samochodowej oraz budowaniu aut do sportu. W naszej historii od podstaw tworzyliśmy auta, przy budowie których inne typowe warsztaty nie dały by sobie rady. Nie brakuje nam wiedzy, doświadczenia ani umiejętności. Zawsze profesjonalnie doradzimy naszym klientom.

PO NAS NIKT NIE POPRAWIA, TO MY WIELOKROTNIE POPRAWIAMY PO KONKURENCJI!!!

-KOMPLEKSOWA ELEKTRONICZNA DIAGNOSTYKA

-ELEKTRONICZNE PODWYŻSZANIE MOCY, PRZYROST DO 30%

-WYPALANIE LUB USUWANIE DPF / FAP

-KODOWANIE WTRYSKÓW, MODUŁÓW I PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH

-KOREKTY LICZNIKÓW

-HAMOWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, HAMOWNIA TYPU 'DYNOMET'

-WSZELKA MECHANIKA POJAZDOWA

-WYMIANA ZAWIESZEŃ I UKŁ HAMULCOWYCH

-WYMIANA SPRZĘGIEŁ

-NAPRAWA GŁOWIC I BLOKÓW SILNIKA

-WYMIANA ROZRZĄDÓW

-ELEKTROMECHANIKA

-SERWISOWANIE

-PRZYGOTOWYWANIE AUT DO SPORTU

---KONKURENCYJNE CENY---

---SZYBKIE TERMINY NAPRAW---

ZAPRASZAMY!!!

Godziny otwarcia: Pn-pt 08:00-18:00 Sob 08:00-14:00

Adres:

8 EYRE STREET SPRINGHILL BUSINESS PARK

LADYWOOD Birmingham B187AA

United Kingdom

Tel: Eli 07875126198

Marcin 07846450645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej szykuje mi się remont zawieszenia w moim e46 dlatego też szukam jakiegoś dobrego warsztatu w którym sprawdzą mi całe zawieszenie i powiedzą jakie części są do wymiany.

znacie, polecacie jakiś serwis we Wrocławiu ???

z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jedź na stacje diagnostyczną a nie latacie z Jetronikami... Na Stacji Kontroli Pojazdów muszą Ci sprawdzić furę i nie mają powodów żeby Cię robić w balona bo i tak nic na tym nie zarobią, a sprawdzić mają obowiązek. Miło będzie jak kolesiowi 2 dyszki napiwku za pomoc rzucisz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...