Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Bęben jest koło magnolii, jak do tej pory słyszałem o nim dobre opinie chociaż jak padł mi motor to zawiozłem do czarka na przedmiejską

Bylem u Bebna raz i moje noga po raz drugi u niego w warsztacie nie stanie. Kiedys podjechalem do niego na wymiane rozrzadu w m60b40. Krzyknal 2000-3000tys. Powiedzialem mu, ze ja mam czesci, i ze pytam o sama robocizne. Powiedzial ze owszem, to jest za robocizne. Spytalem sie go, czy mysli ze bylem miekkim robiony, i ze ta cena przeciez jest z kosmosu. Forest mi podal namiary do Krzyska z Brzegu. Pojechalem do niego i skasowal mnie cos w okolicach 800zl, czyli cena jak najbardziej normalna. Tak BTW, po tym jak juz bylo zrobione, kozla pozniej spytalem z ciekawosci, ile taka robota by u niego kosztowala, podal cene rowniez w okolicach 800zl. Wiec jak najbardziej moge polecic Krzyska z Brzegu i Kozla (robil u mnie sporo w 540).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek tez nie nalezy do tanich mechanikow, pozatym robota zawalony jest caly czas

a tu cos takiegod5c3f588348e3b68med.jpg

Trafić tam do Kozła za pierwszym razem to nie lada sztuka :D

Ja właśnie dzisiaj odebrałem od niego samochód i jestem bardzo zadowolony - profesjonalne podejście do tematu, wymienione wszystko co trzeba. Zostałem poinformowany co dokładnie było uszkodzone i co należałoby zrobić w najbliższym czasie :) No ale niestety tanio nie było... :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Hej poszukuje kogoś naprawdę dobrego do zrobienia z kwasówki tłumika środkowego i końcowego do M635 Csi z silnikiem s38b36 i do zwykłej 635Csi, nie ma ciśnienia ważne żeby było zrobione naprawdę dobrze i w $$$ do przyjęcia dla zwykłych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Również polecam Tomka ze Ślężnej. Fachowiec i ma mega pojęcie. Trzeba tylko się umawiać,bo czas oczekiwania jest długi do Fachowca:lol:

kiedys u niego robilem swoje e38 i wszystko fajnie,pojecie ma ale roznie z wykonaniem-mialem tego pecha ze sie niepopisal...pourywal sruby na kole pasowym,rozwalil wtyczke czujnika plynu chlodniczego, i oczywiscie to nie on,innym razem diagnoza kompem,kasowanie bledow,wykrycie przyczyny zlej pracy silnika i co? i nic po za tym ze auto stalo kilka dni i stowka oddana za darmo,do tego po jednej z wizyt zostawil bonusy w postaci jakiegos lusterka i klucza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie podajcie jakieś namiary na dobrego wydecho-tłumikarza? Najlepiej na dzielnicy FABRYCZNA żebym nie jechał pół miasta :P

Nie mam już chęci 15 razy odstawiać auta do Arka na Rogowskiej. Zawsze coś jest nie tak, a to wieszak a to śrubka. Normalnie ręce opadają.....:bag::bag::bag:

Jak nie przypilnujesz i nie pokażesz palcem to normalnie nikt nie ogarnia!! Banda bylejakości!!! A co następny to lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...