Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, musze podjechac z autkiem zrobic/zdiagnozowac pare pierdół, mianowicie:

- pozycyjne z tylu mi nie dziala, prawdopodobnie cos z elektryka

- wymiana oleju (najlepiej jakby moznabylo kupic u nich na miejscu)

- sprawdzic czy sworzen nadaje sie jeszcze do jazdy

- cos z elektryka z szybami i nie otwierajace sie drzwi pasazera (chce dowiedziec sie co jest przyczyna i ile kosztowalaby ewentualna naprawa)

- i moze smiesznie to zabrzmi ale chcialbym zeby ogolnie osluchali mi pod maską czy wszystko dobrze chodzi bo ja juz mam chyba jakies zboczenie i zawsze musze cos znalezc co mi nie pasuje :D

Zastanawialem sie nad car-diagnostic i zawalną, ale nie ukrywam ze to dosc daleko od centrum, a nie sa to raczej powazne usterki, moze ktos poleci warsztat/mechanika ktory zrobi to blizej ?

Zalezy mi na kims wzglednie uczciwym (zeby za zlutowanie kabelka nie wzial 100 zl pod przykrywką grubszej sprawy) oraz na czasie, bo auto jest mi na co dzien potrzebne wiec moge odstawic je na max 2-3 dni.

btw. ile ok. kosztuje sprawdzenie czy walniety jest czujnik abs/asc?

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
czy może ktoś polecić warszta we wrocławiu lub okolicy gdzei dobrze sprawdzą geometrie zawieszenia i ewntualnie poprawią bez stwierdzeń: "że w sumie nie jest źle, tak da sie jeżdzić" ?

Na ulanowskiego w stylauto Opony, wulkanizacja, warsztat samochodowy Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Napisał HARNAS

czy może ktoś polecić warszta we wrocławiu lub okolicy gdzei dobrze sprawdzą geometrie zawieszenia i ewntualnie poprawią bez stwierdzeń: "że w sumie nie jest źle, tak da sie jeżdzić" ?

Na ulanowskiego w stylauto Opony, wulkanizacja, warsztat samochodowy Wrocław

Hej i jak był tam kolega? Albo ktos jeszcze poleci warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na waflowej Auto Geo. Kiedyś koleś pracował w Jet Tronic-u i ustawiał chociażby rajdówki. Wszyscy moi znajomi u niego to robią i nie słyszałem złych opinii.

gościu się zna i ma stare urządzenia bez komputerowego podpowiadania chyba wszystkie wartości ma w głowie hehe. Za ustawienie geometri przodu i tyłu 70 zł

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel coś tam komputerowe ma bo wrzucał na koła takie ustrojstwa i jakieś parametry na takiej jakby tablicy pomiarowej mu wyskakiwały i sobie korygował do nich. Nie wiem jak wyglądają najnowsze urządzenia ale to na jakieś przed potopowe nie wyglądało happy_bmw ja płaciłem 80zł na fakturę

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...