Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

heh tutaj chyba mogę zapytać więc pytam, czy można zrobic tak aby w tylniej klapie przecimgielne paliły się sie jako postoje czyli słabiej niż przeciwmgielny? cos ala tak jak stopy na jedno-włuknowej żarówce też palą się jako postoje chodzi o kombi e46 2000 rok, a pytam dlatego że ostatnio widziałem to w jednej beemce i spodobało mi sie to:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem w innym temacie ze dysponujesz spolszczeniem inpy. ja mam ale nie wiem czy az takie dokladne jak twoje. wiem ,ze udostepniasz aktywnym forumowiczom ale moze jakos przemycimy te pliki na moja strone? a moja aktywnosc bedzie rosla wraz z iloscia podlaczen inpy do mojej busi.

Dostał to co chciał i od 7-go września wy***ane na forum...

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty.73 ponawiam pytanie odnośnie odblokowania tv w e39 2001r

TV/Video odblokowanie w trakcie jazdy

Moduł: CAPPL

Do CAPPL.C0A <------ mam stworzyć pusty plik o takiej nazwie w folderze ,,work,, ?

VIDEO_DENY

deny_never <------ tak wygląda juz po zmianach ?

nowsze po CAPPL.C0B

VIDEO_DENY_C0B

deny_never

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

zmieniałem ci wpisy alarmu dźwiękowego,jeśli ich nie zmieniałeś,ani nie wracałeś do fabryki,to hmm.....;)

swoją drogą,to i tak nie wyszło jak chciałem.....powinno być jeszcze coś,aleee co tam:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

powiem ci,że chętnie bym się pobawił z twoim autem,bo rzadko miałem okazje poszaleć przy alarmie fabrycznym:wink:

napewno da się zmienić ten dźwięk,da się załączyć sygnał przy otwieraniu i zamykaniu...a co do "dziękuje"to podziękować mi,można zawsze,jest do tego odpowiedni dział8)to tak dla przypomnienia:wink:

http://www.maxbimmer.pl/f103/dom-dziecka-olawa-numer-konta-saldo-19670/#post248689

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...