Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Aby uzyskać taki efekt, wprowadzamy następujące zmiany:

W module GM3 lub GM5

QUIT_AKUST_ENTSCH - zmieniamy wartość na aktiv / 2x pikniecie przy otwieraniu

QUIT_AKUST_SCHAERF - zmieniamy wartość na aktiv / 1x pikniecie przy zamykaniu

QUIT_OPT_ENTSCH - zmieniamy wartość na aktiv / 2x mrygniecie kierunkami przy otwieraniu

QUIT_OPT_SCHAERF - zmieniamy wartość na aktiv / 1x mrygniecie kierunkami przy zamykaniu - jest to bodajze wlaczone w kazdym pojezdzie.

Ja u siebie mam, piknięcie i mrugniecie tylko przy zamykaniu, tak chciałem.

Wzbudzenie alarmu po przytrzymaniu przycisku od otwierania bagażnika (oczywiście otwieranie bagażnika z pilota zostaje) :

PANIC_ MODUS - zmieniamy na aktiv

Mruganie długimi i ksenonem przy wzbudzonym alarmie:

ALARM_OPT_ABBLENDLICHT - na aktiv

ALARM_OPT_FERNLICHT - na aktiv

Oczywiście wszystko dzięki pomocy kolegi Dirty :wink:

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos odpowiedz na pytanie: Czy jest mozliwosc ustawienia ncs'em tak by tylne swiatla pozycyjne zapalaly sie razem ze swiatlami przednimi do jazdy dziennej?

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale zgodnie z definicją prawa, gdy świecą się światła do jazdy dziennej, z tyłu pozycje nie mogą. Za to można utracić Dowód Rejestracyjny - tak w ramach OT ;)

Przeczytałem wcześniej cały ten temat i szczerze mówiąc nie za bardzo jestem kumaty jeśli chodzi o komputery, pytanko czy na jakimś spocie we Wrocławiu można by było poprosić kogoś o zakodowanie jednej lub dwóch rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w środę jeszcze nie będe miał auta, bo moja vp44 jest w regeneracji i najwcześniej pod koniec tygodnia lub na poczatku przyszłego będe miał bunie, stąd pytanie o możliwość zrobienia tego na spocie (który jak dobrze wypatrzyłem jest pod koniec lutego). Mimo wszystko bardzo dziękuję za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy komus to potrzebne ale (przynajmniej w moim e39) trzeba uwzglednic przy automatycznym ryglowaniu: AUTO_ZV_DISABLE : disable automatic central locking, przy "follow me home" HEIMLEUCHTEN_ABBRUCH : - wyłaczenie odprowadzania

dodatkowo funkcje:

HEIMLEUCHTEN_AL : - odprowadanie światłami mijania

HEIMLEUCHTEN_BL : - odprowadzanie STOPami

HEIMLEUCHTEN_BLK : - odprowadzanie kierunkowskazami.

HEIMLEUCHTEN_FL : - odprowadzanie drogowymi

HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL : - odprowadzanie po zamknięciu pilotem

HEIMLEUCHTEN_KL58G : - odprowadzanie światłami wewnętrznymi (+popielniczka, słupki itp.)

HEIMLEUCHTEN_KZL : - odprowadzanie oświetleniem tablic rej.

HEIMLEUCHTEN_NSL : - odprowadzanie tylnymi przeciwmgielymi

HEIMLEUCHTEN_NSW : - odprowadzanie halogenami

HEIMLEUCHTEN_RFS : - odprowadzanie światłami cofania

HEIMLEUCHTEN_SL_H : - odprowadzanie tylnymi postojówkami

HEIMLEUCHTEN_SL_V : - odprowadzanie przednimi postojówkami

niektore byly podawane wczesniej a niektore nie. Jesli gdzies bylo a nie widzialem to prosze usunac post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli: w tym momencie jest tak że lusterka składają się po zamknieciu auta z pilota, a otwierają przy otwarciu. A ma być tak że po przytrzymaniu przycisku zamykania składają sie lusterka a po przytrzymaniu przycisku otwierania rozkładają się.

Ogólnie chodzi o to żę w zimie 1. rozwiązanie nie jest za dobre, lusterka mogą się uszkodzić kiedy bendą oblodzone a zaczną sie składać czy rozkładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...