Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos rozpracowal jak ustawic ostrzezenia o niezapietych pasach ale stale, tzn zeby dzialalo do czasu az siedzacy nie zapnie pasow? Co musze pozmieniac zeby to dzialalo?

GURTSCHLOSS_STROMSS_1

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_STROMSS_2

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_A/D_1

analog

GURTSCHLOSS_A/D_2

analog

GURTWARNUNG

ohne_gurtschlosskontakt

GURTWARNUNG_GONG

nicht_aktiv

GURTSTRAFFER_FAHRER_1

aktiv

GURTSTRAFFER_FAHRER_2

aktiv

GURTSTRAFFER_FAHRER_3

aktiv

GURTSTRAFFER_BEIFAHRER_1

aktiv

GURTSTRAFFER_BEIFAHRER_2

aktiv

GURTSTRAFFER_BEIFAHRER_3

aktiv

GURTSCHLOSS_SPANNUNGSS_1

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_SPANNUNGSS_2

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_FAHRER_3

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_FAHRER_1

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_FAHRER_2

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_BEIFAHRER_1

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_BEIFAHRER_2

nicht_aktiv

GURTSCHLOSS_BEIFAHRER_3

nicht_aktiv

GURTWARNUNG_EURO_NCAP

nicht_aktiv

GURT_ANLEGEN

melden

GURTWARNUNG_TEXT

nicht_aktiv

I_GONG_GURT

melden

GURT_MRS

gurtmeldung_von_mrs

I_GONG_GURT_NCAP

nicht_melden

TDAUER_GURTWARNUNG

wert_01

TVERZ_GURTWARNUNG

wert_01

VMIN_GURTWARNUNG

wert_01

I_GONG_GURT_ERWUS

nicht_melden

I_GONG_GURT_ERW

nicht_melden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznaczają poszczególne wpisy ? Wiadomo deaktywuje się w ten sposób mate pasażera, ale co każdy z nich oznacza, a najbardziej ciekawi mnie co oznacza ostatni 3 wpis, którego się nie zmienia.

U mnie po wykonaniu tej operacji i odłączeniu wtyczki oczywiście, po jakimś czasie wywala błąd, nie pamietam jaki bo obecnie go nie mam, jak się pojawi to wkleje.

ERKENNUNG_SITZBELEGUNG_1

nicht_aktiv

ERKENNUNG_SITZBELEGUNG_2

nicht_aktiv

ERKENNUNG_SITZBELEGUNG_3

aktiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kierunki da się wyłączyć przez zbudowanie i wlutowanie układu w instalacje, ktoś na bmw klub podawał schemat takiego układu, postaram się w najblizszym czasie zrobić taki układzik i przetestować jak on działa, dam znać o efektach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

pomysły ciekawe i przydatne,ale.....

przy odpowiednich umiejętnościach,da się zrobić,żeby auto szczekało na powitanie,ale to dział o diagnozie komputerowej,czyli co sie da a czego nie da zrobić za pomocą komputera i odpowiedniego programu.....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam szybkie pytanie :

Wie ktoś co zrobić żeby nie migały światła pozycyjne, drogowe (mijania nie, bo są xenony) i podświetlanie tablicy. Mam takie delikatne miganie jak włączam światła, czasem się zapala na desce kontrolka spalonych świateł z tyłu, raz prawa a raz lewa, a wszystkie żarówki są OK. Próbowałem wyłączyć NCS'em konrolę, ale nic to nie dało. Kiedyś sprawdzałem na oscyloskopie co jest na zasilaniu postojówek i widzę że jest na nim kontrola w postaci pików co jakiś czas (3xpik i przerwa). Szukałem już wszędzie na ten temat i jakoś chyba nikt się z tym nie spotkał. Może u Was na forum ktoś coś o tym wie i wie jak to zlikwidować.

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...