Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, czasem trafi sie klient ktory czepia sie rysy na masce albo innych bzdet, nic sie nie da zrobic. Ale tak jak pisalem wczesniej, tutaj czesto przyjezdzaja auta w kawalkach i sa robione na sztuke, nie wazne jak byle tanio, a jak juz sie zdarzy igla to rozpoznasz ja nawet na otomoto przez jedna ceche - wysoka cene, duza zawyzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 i 3 jak dla mnie nie ma o czym mowic. Slabe wyposazenie, w dodatku nie wiem czy w tym z Kielc nie ma klimy na pokretla. Najbardziej mi sie podoba 1 propozycja i nia bylbym najbardziej zainteresowany, chociaz za taka kase to szukalbym jeszcze modelu z m pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mysl nie o tym z czego sie przesiadasz, tylko o tym, ze kupujesz auto naprawde wyzszej klasy i za nie male pieniadze, wiec niech juz ma jakies bajery. Z drugiej strony co za duzo to nie zdrowo, ale w E60 klimatronik jest dla mnie obowiazkowy i w ogole w serii powinien byc. Zwroc tez uwage na fotele, lepiej jak beda sportsize bo na krzeslach przy 220 koniach mozesz tancowac tylkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M Pakiet zewnetrzny to nazwijmy to sportowe zderzaki z przodu i tylu, progi i ciemne listwy wokol szyb.

Wewnatrz nie jestem do konca przekonany ale na pewno kierownica sportowa i ciemna podsufitka.

Klima to podstawa, ze skora bywa roznie, niektorzy nie lubia skory. Ale wg mnie zamiast skory wazniejsze sa kubelkowe fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dziś ze znajomym który zajmuje się sprowadzaniem samochodów - zadałem oczywiście temat czego szukam i zostałem lekko zbity z tropu :/ Powiedział mi tylko tyle że jak chcę mieć skarbonkę to e60 będzie idealne... miał już wiele samochodów oraz jego znajomi i min. bmw i żadne inne tak się nie psuły jak one. Zmartwił mnie tą opinią. Z tego co on poleca to tylko VW i audi. Tylko tak się zastanawiam czy znowu to nie jest jakaś fama taka jak o audi, na koniec dołożył to że 3l diesela nie kupuje ktos by stalo.... i co tu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej na tym forum nie znajdziesz osoby ktora powie, lepiej kup VW od Beemy :D w ogole weeez, kto nie gra nie wygrywa, prawda jest taka ze jak slysze jak ktos sie zarzeka ze ten i ten model jest awaryjny jak cholera, nie kupuj go bo skarbonka - to mnie smiech ogarnia. Nie ma zadnej reguly na to, ktore auto jest awaryjne a ktore nie. Prosty przyklad, 3 lata wstecz mialem Alfe i owszem pieprzyla sie jak krolik, od prawie roku Alfe ma tez moj tesc - smiga a eksploatacja tego auta polega na tankowaniu i wymianach oleju i filtrow. Poza tym, ogladalem tez A6 z czystej ciekawosci jak szukalem E60 i dla mnie to auto jest nudne, albo do takiego jeszcze nie doroslem... Z tego co widze, to nie kupisz auta z poczatku produkcji, wiec wszystkie bolaczki w wiekszosci sa wyeliminowane. Ja mam z 2003r. i cos tam musialem porobic ale zeby auto stalo czesciej na kanale niz w moim garazu to nie :) A taka rzecz typu usuniecie klapek kosztuje 250zl i traktuj to jako dodatek do wydatkow eksploatacyjnych zaraz po kupnie. Ja powiem Ci, ze najdluzej auto jak dotad mialem 8 miesiecy i nie moglem juz z nim z nudow wytrzymac, chcialem co innego (dostalem w sumie, ale w troche inny sposob niz sobie wyobrazalem, bo niestety nie udalo mi sie auta sprzedac, tylko rozbic :D ) a E60 mam od maja zeszlego roku, kocham to auto i nie chce innego, wybaczam mu wszystko i jeszcze laduje w nia coraz to nowsze modyfkacje, bo lubie i to auto zasluguje na pozadny wyglad :)

Takze nie sluchaj opinii, jak masz ochote na takie auto to sie za takim rozgladaj, to jest tak samo jak bys powiedzial ze nie lubisz szpinaku nigdy wczesniej go nie jedzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czechu - moja opinia jest dokladnie taka sama na temat 'awaryjności' - tu podam przyklad audi a6 2,5 diesel rok 2002 opinie ma że pękają w nim wałki - mój tato taki ma od paru lat i nie ma opisanych objawów. Chyba jednak posłucham Ciebie po prostu będę szukał bmw... Powiedz mi jeszcze czy, a w zasadzie bo robie baardzo mało km w sumie auto użytkuje raz na tydzien i to w granicach 150km - czy z dieselem np zimą nie będę miał problemów? Moja e36 nawet zimą w czas mrozów -20C po miesiącu nieodpalania paliła na dotyk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszył mnie że silnik ma głowice aluminiową, które lubią nawalić, wymiana klocków, itd jest ze 2-3 razy wyższa niż niby w audi... jak ja nie lubię takich sprzecznych informacji. A głównie kazał zwracać uwagę na przebieg bo niby auta tej klasy nie kupowano by stało... i dodał, że te co stoją u nas maja w większości przekręcone liczniki przed sprzedażą...

Szukam w necie jakiegoś wiarygodnego raportu awaryjności rożnych marek - znalazłem to: http://eksploatacja-auta.wieszjak.pl/zakup/274179,Raport-awaryjnosci-TUV-2011.html czy można temu ufać?

Patrząc na część BMW wydają się naprawdę w stanie idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno BMW ma drozsze a drugie Audi ma drozsze, wiec na to tez nie ma co zwracac uwagi :) ja niedawno wymienialem klocki i tarcze z przodu i wymiana sie w 300zl zamknela, co dla mnie jest nieduza kwota (ojciec ma 307SW i wymiana klockow i tarcz z przodu drozsza praktycznie niz w Beemce).

Ten Twoj kolega ma chyba jakies A6 na sprzedaz, ze tak opowiada i koloryzuje ;) skoro Audi i BMW to konkurencyjne marki to ani to ani to nie sluzy do stania pod domem, umowmy sie. A licznik idzie krecic i tu i tu, prawda? ;)

Co do linku to nie wiem, nigdy mnie takie cos jak awaryjnosc nie interesowala, bo jak ja sobie upatrze model to wiem ze chce ten i koniec. Jak kupowalem swoje E60 to staralem sie znalezc takie z pelna historia serwisowa i udalo mi sie takowy egzemplarz znalezc. Najpierw bylo serwisowane w Niemczech, pozniej w Lodzi, sprawdzilem to i tamto i przebieg oryginalny. Duzo widze E60 na allegro z przebiegiem ok. 150-200tys. i jest to dla mnie przebieg wiarygodny, sam swoja kupilem gdy miala nalatane 165 tysiecy.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem chwilę temu z zaprzyjaźnionym mechanikiem już z ładnym doświadczeniem i z tego co mówi nie słyszał i poważniejszych usterkach tego auta, jedyne co naprawiał to jakieś drobiazgi, i oczywiście mowił że te usterkowe mogą mieć związek z dużymi przebiegami lub kręcenie liczników o pare tyś do tyłu psuje opinie o aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czechu - mozesz zamiescic foto kierownicy swojego auta? chodzi mi o stopien zuzycia bym mial porownanie na otomoto jest jakies auto ale cos ten przebieg to lipa http://otomoto.pl/bmw-530-d-bi-xenon-navi-jak-nowa-C20654268.html, tak mysle bo kierownica dosc mosno wytarta jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapecie mam to auto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1802437013 - rozmawiałem z człowiekiem, sprowadzone w 2008r, w PL nie serwisowane w aso, wymienione kolo dwu masowe, kolektor z tymi nieszczsnymi klapkami, auto zabrane w 'jakimś' rozliczeniu, niby człowiek mówi że warto podjechać i zobaczyć. Czy jest ktos z warszawy i moze wstepnie je ogladnac czy warto zrobic 800km by nie bylo na darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...