Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kierownice mam nowke sztuke, wiec Ci nie pomoze zbytnio ;) niech Ci wysle fotki foteli i pedalow i wrzuc je tutaj, obejrze je sobie i Ci cos o tym przebiegu wtedy powiem, chociaz szczerze mowiac generalnie jest niski, ale po kawalkach foteli uwidocznionych na fotce... kto wie... Niech wysle Ci dokladne foto.

Druga jest naprawde ladna, ma pieeekny srodek. Dodatkowo moge Ci ja w piatek obejrzec bo jade do Wawy po swoja kobiete. Napisz, czy jestes zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jeszcze cos ciekawego: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1799492657 - jaka wasza opinia? auto nie serwisowane w zadnym aso - powód zbyt wysokie koszta,

inny http://otomoto.pl/bmw-530-full-jedyna-manual-zarejstrowa-C19963253.html - to już koło mnie więc udam się tam w wekend i zerkne czy warte uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moja przy 165 tysiacach jak ja kupowalem to miala podobne, wiec chyba ten typ tak ma ;)

Najbardziej zapatrywal bym sie na ta z Wawy (ta co mam ogladac), ale kilka rzeczy mnie odrzuca i moze byc przekret, bo rzadko kiedy jest tak, ze ksiazki nie ma. A juz nie wspomne o tym, ze koles niby to sprowadzil od Niemca i nie ma ksiazki, co jak co ale z tego co wiem Niemcy takich rzeczy nie gubia ;) a tutaj nagle ksiazki nie ma, zobaczymy, sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, szkoda ze w Polsce jest tylu naciągaczy, a co do kierownicy to w sumie racja jak ktoś będzie miał nakładkę to sie nic nie wytrze... no nic czekam na opinie o tej z wawy.

Powiem wam ze pisałem jakiś czas temu do bmw we Wrocławiu - następnego dnia skontaktował się ze mną telefonicznie ktoś z działu napraw i podał mi listę usterek które mogą się pojawiać - w sumie wszystko to co opisaliście wcześniej:

kolektor ssący - mogą się urwać klapki (zalecana wymiana co 100 tyś) ;) lub brutalne wyrwanie klapek

kol. wydechowy (chyba nie pomyliłem nazw) - sprawdzić czy śmierdzi spalinami w kabinie

turbina - sprawdzić czy nie ma wycieków oraz luzów

kolo dwu masowe - sporadycznie nawala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna ladna, moim zdaniem wogole srebrne sa ladne. Ale jk czechu pisal - z przodu msz taborety a nie fotele od beemki ;) Ja tam bym od rzu wynmienil i po bolu, ale nie wiem czy wypada w aucie kilkuletnim. W e30 czy e34 jak najbardziej taka forma zabawy pasuje :) Ta druga jak dla mnie kolor ma sredni dla oka..

Co do kierownicy to tak jak poprzednicy mowili - nie ma reguly. Zreszta, jak ktos przebieg mialby krecic, to co to za sztuka kupic w idealnym stanie ori kierownice na allegro.

A takie cus?

http://moto.allegro.pl/bmw-e60-3-0-disel-218-kw-m-pakiet-shadolain-i1798014985.html

Dolnyslask wiec mozesz jechac smialo. Ja bym pierw zaczal od swoich okolic bo wiedzac, ze masz np 100km mozna smialo ryuzykowc bez cisnienia..

No i ten "shadolain" :lolol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem już pozostałe aukcje, no nic zobaczymy w sobotę jak będę na miejscu co tam piszczy.

Czy jadąc gdzieś na komisariat policji sprawdzą mi auto czy nie było kradzione, lub coś w tym rodzaju?

No i oczywiście czy jak ktoś robił miksa z dwóch pojazdów będzie to widoczne np w 'szparach' między drzwiami a karoserią? Albo ewentualnie gdzie można we Wrocławiu sprawdzić auto pod katem takich przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadąc gdzieś na komisariat policji sprawdzą mi auto czy nie było kradzione, lub coś w tym rodzaju?

Tak, po numerze VIN powinni na kazdej komendzie sprawdzic i nie ma pitolenia.

No i oczywiście czy jak ktoś robił miksa z dwóch pojazdów będzie to widoczne np w 'szparach' między drzwiami a karoserią?

Generalnie to ja nigdy z miksem nie mialem do czynienia, jedynie co moglem stwierdzic to gdzie bylo walone itp, ale jesli to handlarz to w momencie nawet gdy kupisz auto i pojedziesz w ciagu 2 lat do jakiegos mechanika, ktory powie "Panie, ale tu cwiara jest wstawiona" to spokojnie wytaczasz sprawe sadowa i masz ja praktycznie z gory wygrana, jedynie powiedz, ze na fakturze badz umowie kupna chcesz miec napisana prawdziwa kwote ile Cie to auto kosztowalo, bo na pewno Ci ja zaniza.

A teraz jako ze sie wyspalem to przyszla mala pora na rozprawke na temat tej z Warszawy.

Zaczne od ksiazki serwisowej i od tego dlaczego jej nie ma. Koles jak wiemy wzial to auto w rozliczeniu od swojego kolegi, ktory wzial to auto od Niemca, ktory mu tej ksiazki po prostu nie dal. Moim skromnym zdaniem, nie slyszalem jeszcze zeby prywatny sprzedawca z Niemiec ktory rzekomo caly czas serwisowal samochod w ASO zgubil ksiazke serwisowa, wg mnie tam nasrane za duzo bylo i tyle, wiec sprawa ksiazki wyjasniona.

Podjechalem do kolesia po godzinie stania w korku, podchodze do auta, odpalilem, wlaczylem ogrzewanie przedniej szyby (na maxa nawiew cieply ogolnie), pozamykalem drzwi i zaczalem ogledziny z zewnatrz i tak... Ogolnie to koles gubil sie w zeznaniach, bo auto bez m pakietu z shadowline'em, ale polyskujacym, a z tego co wiem to listwy wokol szyb w polysku sa zarezerwowane tylko dla aut z mpakietem zewnetrznym. A w ogole to mi sie wydaje, ze one byly malowane, bo widzialem juz te listwy w polysku i te wygladaly jak pryskane spreyem i to w dodatku na szybko... Plastik przy lewym lusterku mial jakies parchy, generalnie wygladalo to jakby rdza wychodzila od spodu i bylo to prysniete, ale rdza to nie bedzie bo to plastik, no ale parch jest i to okrutny. Podnioslem maske, niby wszystko ok, srubki w miare te same, ale podszedlem do boku auta i z lewej strony miedzy dolnymi listwami szyb, miedzy drzwiami przednimi i tylnimi z lewej strony przerwa na pol centymetra, od strony pasazera w tym samym miejscu listwy praktycznie sie schodza ze soba, dodatkowo jak zapytalem kolesia czy to taki total bezwypadek i przyjedzie kolega i wezmie go do ASO na przeglad to nagle bylo ze ktoras lampa i nadkole wymieniane, nie ukrywam mimo ze to nie auto dla mnie to podnioslo mi cisnienie. Generalnie rzecz biorac to cala lewa strona byla robiona, maska sie z lewej strony nie domyka, lakier bardziej zjechany niz z prawej strony czyt. nie beemowski. A no i oczywiscie wsiadlem do srodka i wydaje mi sie, ze kolektor tez pekniety mogl byc, bo koles tak auto w srodku wypsikal chemia (ogolnie cale bylo wypieszczone, wyczyszczone jak do slubu wrecz...), ze nie bylem nawet w stanie poczuc spalin. Srodek musze przyznac, zadbany, ale znowu zastanawia mnie, ze kierownica m pakietowa i nic poza tym, owszem mogl ktos ja dolozyc, ale ani ciemnej podsufitki, ani listw progowych //M, a jak kierownica miala by byc brana sportowa bez wewnetrznego m pakietu, to nie miala by emblematu. Ale poza tym, srodek bardzo zadbany musze przyznac, ogolnie za***iscie ladny.

Przyszedl moment przejazdzki, bo mowie porownam sobie jak jezdzi ta z moja. Niby to samo auto, niby ten sam motor i skrzynia, ale to chodzilo jak woz sztabowy. Aaa no i zapomnialem dodac, parktroniki ******zielone, raz dzialaja raz nie. Jak ja stoje swoja na postoju to kierownica krece malym palcem, tutaj chodzila tak, jakby czujnik aktywnego wspomagania byl strzelony (wiem jak chodzi w takim wypadku, bo moj tez byl). Silnik pracowal ladnie, ale cos niemilosiernie wrecz pizgalo z prawej strony przy kole, ze az w uszach huczalo...

No to tak po krotce, jakbys mial pytania jakies, pisz dzwon, co tam wolisz ;)

Ogolnie jakbys pojechal sam to moglbys sie przypadkiem na nia napalic, bo naprawde ladne auto, ale moze byc z tego skarbonka, wiec lepiej wybij ja sobie z glowy i szukaj czegos pewniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna też mi się podoba, pod wzgledem wyposażenia i ze zdjęć. Trzeba by sie temu autu przyjrzeć dokłądnie.

Ja osobiście bez komputera i sprawdzenia dokłądnie tego auta nie wydał bym 65 ktyś.

Jak swoją E46 kupowałem to sam pojechałem do Jettronika żeby mi sprawdzili. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czechu - wielkie dzieki za pomoc! ech ta polska... a przez telefon bylo tak ladnie. Co do tej czarnej - bylem, powiem ze pojechal bez entuzjazmu ale zaskoczylo mnie pozytywnie to auto. Naprawde zadbane - bylem z mechanikiem samochodowym zrobil ogledziny auta jako pierwsza linia ataku - i na 1 rzut oka bylo ok. Zaproponowalem sprawdzic auto najpierw na policji - no problem, potem mowie o przegladzie we wroclawiu - tez nie problem. Na ta chwile zaliczylismy jeszcze stacje diagnostyczna - auto jest naprawde zadbane. Umowa w toku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, ja przejeżdząłem przez prusice i koło piekarni widziałem jak dwóch gości czyściło czarną E60, może to akurat ta była.

Przeskanuj auto pod komputerem, żeby mieć całkowitą pewność o wtryskach (korekty) turbinie (ciśnienie) przepływomierzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sieci jest jakaś strona która tak jak serwis BMW po VIN poda wszystkie ostatnio zapisane informacje o aucie?

Znalazłem taką stronkę: http://www.bmw-options-vin-decoder.com/ - ale nie wiem czy to nie jakaś lipa... można płacić via paypal...

Edytowane przez MiNos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...