Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sprawdziłem oryginalne radio i to samo jest. Kluczyk w pozycji 1 (żeby można było samego radia słuchać) OK. Kluczyk a poz. 2 (świecą się kontrolki silnik zgaszony) + włączenie ogrzewania szyby (świeci się dioda na przycisku) OK. Odpalone auto + włączenie ogrzewania, oba radia szumią szumią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj podać plus bezpośrednio z akumulatora na radio i włącz grzanie szyby jak będzie ok to pozostaje ci przepięcie radia na inny obwód , a jak nie to proponowałbym wpięcie filtra na zasilaniu plusa chociaż szczerze mówiąc to chyba oryginalna instalacja w beemie posiada taki filtr zobacz sobie w katalogu może masz uszkodzony RealOEM.com   Online BMW Parts Catalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

u mnie nie szumi, ale bardzo słaby odbiór - o ESKARock mogę pomarzyć zazwyczaj, idą może ze 4 stacje i MAryśka (ale to mi nawet żelazko na bawełnie ściąga także luz). INPA pokazuje zerwany obwód anteny - wszystkie anteny E39 polift ma w tylnym lewym słupku, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za antenę robi tylna szyba, dodatkowo ma tzw. rekinka na dachu, pomimo, że nie mam ori navi. Ale skoro INPA pokazuje Ci przerwany obwód antenowy to trzeba byłoby od tego zacząć. Nie wiadomo, gdzie masz usterkę, więc dobrze byłoby pojechać po całej instalacji. Wiem, że nie jest to proste, ale to jedyny sposób. U mnie radio ściąga dużo stacji, nawet lokalne oddalone o 50 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos rekina to możesz wkleić foto jak to wygląda? Mam namyśli mocowanie. i mnie pośrodku szyby na górze jestjakiś kawałek taśmy jakby dwustronnej w kwadrat i przewody pod spodem, ale brak czegokolwiek na zewnątrz i wygląda właśnie jakby brakowało jakiejś krótkiej antenki albo rekina - navi też nie mam... Może to o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekinek mocowany jest do dachu, ale za Chiny nie mam pojęcia jak on jest zamocowany. Chociaż powiem szczerze, że widzę wiele e39 bez niego i radia im hulają. A propos, może już ktoś kiedyś miał problem z anteną i zastosował rzeźbę w postaci dwóch kabelków miedzianych przyklejonych do szyby, które miały robić za antenę? Sam kiedyś stosowałem takie patetenty w starych autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...