Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chłopaki temat dalej nie rozwiązany :( pytanie gdzie mam silniczki od asc ?dokładnie może ktoś wie ? I co mogło się jeszcze popsuć jeśli świeci cały czas kontrolna kontroli poślizgu...Sama się zapaliła bez świrowania i nie da się zgasić czyli włączyć asc.Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO ja mogę poradzić to tylko kabelek.

Jeśli chodzi o czujniki zużycia klocków to kilka razy kolegom wykasowywałem same nie znikają (po wymianie klocków z czujnikami).

ASC chodzi w połączeniu z ABS ale korzysta głównie z tylnego prawgo koła (nie wiem czy to prawda ale koledze jak naprawili jacyś magicy to tak mówili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 throttle position - czujnik położenia przepustnicy ASC

sprawdź czy czujnik jest sprawny, najlepiej podłącz pod kompa i wtedy bez problemu sprawdzisz, jak nie to multimetr i mierz napięcie, sprawdź czy podczas odchylania przepustnicy zmienia się napięcie.

39 servo motor - tak jak Dirty Ci pisze, linka od tej przepustnicy i silniczek, sprawdź linke czy nie jest naciągnięta lub urwana, zobacz czy przepustnica jest na maxa otwarta, sprawdź rezystencje silniczka

do puki tego wszystkiego nie sprawdzisz dokładnie, nie ma co szukać innych przyczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz błąd czujnika tej przepustnicy więc trzeba go dokładnie przebadać, czytałem gdzieś że gdy przepustnica nie będzie otwarta na maxa, to asc przestanie działać....

Edytowane przez grzesiek2304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak usterka na tą chwilę zerwana linka cięgno asc zamówiony oryginał LINKA CIĘGNO ASC BMW E39 520i 523i 528i (2097718610) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dalsze informację dodam jak tylko przyjdzie nowa linka i kumpel mi ją założy.

Podziękuje Wam chłopaki jak już będzie wszystko hulało :)

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...