Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Haha, czyli jednak to prawda z tym wentylatorem,

jak już wcześniej pisałem,ze gościowi odlamal się kawałek ważący 5g i auto dostało wibracji.

U Ciebie trochę było więcej niż 5 gram więc nie dziwota,ze telepało.

Dobrze, ze problem rozwiązany.

Widzisz, czasami szukamy przyczyny zaczynajac od najbardziej skomplikowanych rzeczy,a problem okazuje się banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem umowiony z kolesiem od kogo bralem wiatrak, ze moge go zwrocic jesli bede chcial. Raz jeszcze sklep autopunkt mnie mile zaskoczyl. Mieli akurat na stanie, nawet przywiozl na chate jak jechal w moja strone. Tak jak piszesz probin, tez mi sie tak wydaje, i bede zamawial na 11 lopat. Teraz moze nie czuc roznicy, ale przyjdzie lampa, korki i 30 stopni, to wtedy sie dopiero zacznie jazda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo różnicy to ja widzę taką że ten z 7 ma obręcz która trzyma je w kupie że tak się wyrażę :)

a tal wogóle to wydaje mi się że ten z 7 ma większą przepustowość i będzie lepiej chłodził bo np. czemu samoloty mają 3 śmigła a nie 10 ? no ale to by trzeba było do pogromców mitów hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz silnika sprzedać?? lolol

Nie, ale moge ci sprzedac wiatrak od chlodnicy od e34 z 7 lopatami za stowke. Silnik mozesz sobie dokupic lolol

Ilość łopat to aż tak bardzo nie jest istotna ... zwróćcie uwagę pod jakim kątem są skrzydła w V8 (dużo więcej powietrza zabierają)

Tez mi sie wydaje, ze ten 11-lopatowy ma o wiele wiekszy kat niz ten drugi. Marcin, a moze ty chcesz kupic wiatrak z siedmioma lopatami? Powiesisz sobie na lusterku w e32. Zaden radar cie nie zlapie... :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...