Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zalalem na shellu za 2.30. Moze i drogo w porownaniu do innych stacji, ale wole zalac lepszy gaz (mysle ze na ogol shell ma dosc dobre paliwo..), a dla mnie to i tak na razie porownanie 2.30 do 4.80, wiec i tak jestem zadowolony :)

Kiedys tankowalem na shellu i nie odczuwalem zadnej roznicy bo zawsze takuje na krzemienieckiej bo sprawdzony gaz i cena tez najlepsza w calym wroclawiu :) jakie spalanie gazu masz W Miescie zamykasz sie w 18 L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to powiem wam w tajemnicy(poliszynela),żę we Wrocu paliwo shella i orlenu dostarcza ta sama cysterna;)

ja tankuje na sprawdzonych stacjach,gdzie pani z obsługi nie patrzy kpiąco,gdy biorę 4 hot dogi i duża kawe....wiecie jak ciężko znaleźć takąstację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiem wam w tajemnicy(poliszynela),żę we Wrocu paliwo shella i orlenu dostarcza ta sama cysterna;)

ja tankuje na sprawdzonych stacjach,gdzie pani z obsługi nie patrzy kpiąco,gdy biorę 4 hot dogi i duża kawe....wiecie jak ciężko znaleźć taką stację?:)

aaa,no i jeszcze warkocz klonowy,ale to ma tylko jedna sieciówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tankowalem na shellu i nie odczuwalem zadnej roznicy bo zawsze takuje na krzemienieckiej bo sprawdzony gaz i cena tez najlepsza w calym wroclawiu :) jakie spalanie gazu masz W Miescie zamykasz sie w 18 L ?

nie wiem jeszcze. Jak zjade pelna butle to zrobie szybka matme ile kilometrow wyszlo i bede wiedzial. Jak na razie po wrocku komp pokazuje mi w okolicach 20..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sekwencja to podstawa, technologie montażu gazu cały czas sie rozwijają. U mnie STAG 300 - narazie przejechane ok 2000 km - śmiga bezproblemu. Spaliła 10,4 L gazu w cyklu ok 70% miasto i 30% trasa, silnik M52 150 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Mordulec

Waha prawie po 5 zyli i tak widzę temat przeciwników gazu trochę upadł :drunk:

Ale i tak w tym wszystkich chyba najbardziej po dupie dostają kierownicy dizla z kim bym nie gadał ostatnio to każdy przeklina TDI , TDCI , nawet dizle w beemkach ... co raz trudniej rope kupic od ciężarowców i koszta podróży się radykalnie podniosły ... znajomy ma Audi A6 2.5TDI quttro i krew go zalewa bo wrocku ma przepał w okolicach 10L czyli 100 kilosków kosztuje go 47zł w tej chwili .... masakra co się porobiło z cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
Waha prawie po 5 zyli i tak widzę temat przeciwników gazu trochę upadł :drunk:

Ale i tak w tym wszystkich chyba najbardziej po dupie dostają kierownicy dizla z kim bym nie gadał ostatnio to każdy przeklina TDI , TDCI , nawet dizle w beemkach ... co raz trudniej rope kupic od ciężarowców i koszta podróży się radykalnie podniosły ... znajomy ma Audi A6 2.5TDI quttro i krew go zalewa bo wrocku ma przepał w okolicach 10L czyli 100 kilosków kosztuje go 47zł w tej chwili .... masakra co się porobiło z cenami.

byłem,jestem i będe przeciwnikiem gazu,ale to jest moje indywidualne podejście,każdy ma prawo myśleć inaczej,więc wychwalanie lub krytykowanie montowania gazu mija się z celem,wszystko ma swoje plusy i minusy.a co do cen ,to kosmos totalny,wystarczy,że jakiś arab głośniej pierdnie,cena w góre,więc teraz nasi dystrybutorzy mają pole do popisu,boje się,że to dopiero początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
byłem,jestem i będe przeciwnikiem gazu,ale to jest moje indywidualne podejście,każdy ma prawo myśleć inaczej,więc wychwalanie lub krytykowanie montowania gazu mija się z celem,wszystko ma swoje plusy i minusy.

Jasna sprawa każdy ma prawo do własnej opinii co do samej instalacji gazowej :)

Ale bardziej tym postem chodziło mi o ukazanie co raz bardziej absurdalnych kosztów przejechania 100km :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

he he,to było na to,że temat przeciwników gazu upadł,a tak poważnie,to naprawdę boje się,że nasi "fachowcy"od paliw,do bólu wykorzystają sytuacje w krajach arabskich,ale gdzieś czytałem,że jacyś eksperci obliczyli,że 5 zeta za litr,to jest jakaś granica psychologiczna,i obroty stacji spadają o 10% po przekroczeniu(lub zrównaniu)tej ceny,więc zalecają trzymanie cen do 4,99(pocieszenie po *&^%%^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty

Z tą granicą 5zł już nikt się nie liczy

Już jesteśmy blisko sytuacji 3 PO 5zł.

Paliwo za 5zł

Chleb za 5zł

Cukier za 5zł

Ja mimo swojego sceptycyzmu co do instalacji gazowej w aucie to zdecydowałem się na nią i niebawem montuje.

Dobry gazownik,dobra instalacja i nadzorowanie montażu 2dniowego i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bariera psychologiczna, czy nie - i tak wszyscy prędzej, czy później przyjedziecie do mnie po wahę i zedrę z Was kasiore :P

A tak na poważnie, to ceny mnie dobijają. Nie wiem, jak we Wro, ale u mnie:

95 - 4,95

98 - 5,17

ON - 4,59

ON+ - 4,79

LPG - 2,55

Nie pamiętam, by LPG przekroczyło 2,20 a już przecież było po 2,63 :| A 95 na początku 2010 było poniżej 4 zyla.

Ale pamiętajcie, że to nie koniec cenowego galopu - od lipca (początek wakacji - jakżeby inaczej) na stałe idzie w górę akcyza + jeszcze w tym roku mają iść w górę BIOpaliwa. A że tego pseudo-ekologicznego dziadostwa w paliwach coraz więcej (Thanx EU :mad: ) to i zwykle podrożeje - łącznie coś około 20 groszy, jeśli dobrze pamiętam.

Za chwile kuźwa furmankami nam przyjdzie jeździć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Nie pamiętam, by LPG przekroczyło 2,20 a już przecież było po 2,63 A 95 na początku 2010 było poniżej 4 zyla

No właśnie dynamika wzrostu cen Pb95 i LPG jest dość ciekawa .... tak jak napisałeś w przeciągu roku bajura podrożała o około 1,00-1,20zł natomiast LPG podrożało o jakies 20-30groszy.

Myślę , że jeśli standardem na CPN'ach stanie się 5zł i więcej to ludzie się w****ią i będzie strajk generalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - ja cały czas czekam, aż lud się wqrvi i wyjdzie na ulicę władzę bić :D Wtedy bardzo chętnie się przyłączę, bo to, co się tu dzieje, przechodzi wszelkie granice.

Pasibrzuchy na Wiejskiej twierdzą: "że co, że jak?! Jaka bieda, przecież średnia krajowa to 2300 zł - toż to kupa pieniędzy jest" tyle, że kto tyle zarabia? Jeśli dobrze pamiętam, to więcej jak 60% Polaków zarabia najniższą krajową, a kto zarabia więcej, to robi się wsio, żeby mu uszczknąć i preziom & s-ka dać.

Ceny mamy unijne, ale jakoś o zarobkach to cicho-sza, choć już za chwilę 7 lat stuknie od przyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
No właśnie dynamika wzrostu cen Pb95 i LPG jest dość ciekawa .... tak jak napisałeś w przeciągu roku bajura podrożała o około 1,00-1,20zł natomiast LPG podrożało o jakies 20-30groszy.

Myślę , że jeśli standardem na CPN'ach stanie się 5zł i więcej to ludzie się w****ią i będzie strajk generalny.

przecież jak jucha idzie w góre ,to wszystko drożeje-Mordulec,zapuszczaj wąsy i szukaj jakiegoś płotu-my za Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie na pylonie patrzyłem :) Chyba, że zaś się zkiepścił i nie przestawił na nowe ceny. Jutro mam dniówkę, to zobaczę dokładnie na kasach :P

Mordulcu - zakładajmy partię - członków będzie masa :D I możemy tez pogadać z Rewińskim - na pewno nam pomoże, nabył przecież doświadczenia w PPPP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...