Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Benzyna będzie na 100% po 4.5 jak nie i więcej (sezon).

Ja jestem zdania 60% PB a 40%LPG... takie czasy :twisted:

Dla większości z nas koszt paliwa jest czynnikiem dominującym. Poruszanie się po kosztach optymalnych jest rzeczą zrozumiałą. Dla tych co są przeciwko instalacjom gazowym w Bawarkach pragnę przypomnieć, 7-ki na wodór to też gaz. A przecież prestiżu im przez to nie ubywa. Ciepło pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co zawsze przy temacie gazu są takie starcia. Gdybym ja zarabiał na poziomie przecietnego obywatela UE (Polska to tylko na papierze jest w UE) to równiez nie jeździł bym na gazie. GAZ = Oszczędnośc i to jedyna opcja za gazem. Wątpie czy którykolwiek z posiadaczy samochodów na GAZ jest dodatkowo za ochroną środowiska.

Mieszkamy w REPUBLICE BANANOWEJ gdzie rząd doi wszystkich i wszystko... za wszystko... K$#%#a jak będzie może za 200 lat tak jak w Niemczech gdzie za 6 średnich pensji kupisz nowe auto klasy niższej średniej a w przeliczeniu za godzine pracy kupisz w Niemczech 15 litrów paliwa a w Polsce średnio 2 to K$@%#$%A M$#%$Ć nie będę jeździł na gazie. Obiecuje.

Jestem biednym szarym wyrobnikiem Republiki Bananowej i nie stać mnie na większość rzeczy które bym chciał.

Również na jeżdżenie na PB moim BMW e32 735i.

Zaraz podniosa się głosy jak Ciebie nie sta to kup sobie rower... TAk i będzie miał racje K$%^$A M%@#$%Ć.

Ale każdy ma swoje mniejsze i większe marzenia na których spełnienie w normalnym kraju nie trzeba wiele a w kołchozie czyli Polsce musisz tworzyć hybrydy marzeń a taka Hybrydą jest Auto na GAZ. Połączenie skromnego marzenia z rzeczywistością w jakiej się znajdujemy.

Gdzie w każdym innym kraju SAMOCHÓD jest narzędziem dnia codziennego a w Polsce LUXUSEM,RARYTASEM K%^$%^A M$%#@$%Ć.

Każdy powie a Holandia, Włochy przecież tam się wszystko zaczeło... Oczywiście i chwała im za to. Ale tam nie myśli się kategoriami GAZ=Oszczędność tam się myśli po ludzku czyli GAZ=EKOLOGIA.

I przestańcie pie$%^$ic na tych co maja GAZ gdyż każdy z nas wolałby śmigac na PB

AMEN :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj stane murem za BMWE, juz kiedys zreszta sie wypowiadalem na ten temat nie raz. Nikt nikogo nie zmusza do jezdzenia na gazie. Ale fakt pozostaje faktem, jest to znacznie oszczedniejsze niz na benzynie. Wiec ludzie, nie krytykujcie innych za to, ze nie maja na tyle zbednego siana, zeby pozwolic sobie na to zeby samochod spalal 20 litrow na setke. Jezlei Wy sobie mozecie na to pozwolic to brawo, oby jak najdluzej, naprawde, ale sa tez inni, ktorych nie stac na to zeby ladowac polowe pensji do baku, wiec troche wyrozumialosci. przeciez sa oprocz tankowania inne wydatki - chata, zarcie, dzieci, rodzina, dom i inne sraty pierdaty, wiec wyluzujcie tekstami, ze jesli nie stac ciebie zeby jezdzic na benzynie to kupcie Tico. A bo co, wolelibyscie jezdzic Tico niz beemka na gazie? A odpowiedz sobie predator i inii ktorzy tak krytykujecie gazownikow. gdyby Was dopadla ciezsza sytuacja (czego oczywiscie nikomu nie zycze) finansowa, kiedy nie moglibyscie sobie pozwolic na tankowanie Pb, to jaka opcje wybralibyscie? Fiat CC, rower czy tramwaj? Bo rozumiem, ze bmw na gazie to jeden wielki wstyd? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolego" woz po pierwsze to odbij odemnie a po drugie temat LPG ja zakończyłem z wami dawno temu. Rozumiem ze w Polsce panuje bieda z nędzą i LPG dla wielu to jedyna szansa na posiadanie normalnego pojazdu, i nikogo z tego powodu nie zamierzam potępiać, no chyba ze kogoś stać na Pb a mimo wszystko montuje LPG ( Pewnie to z powodu ekologi i chęci dbania o środowisko jak niektórzy tu wypisują :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tu nie halo Predator, bo jedynie co napisalem to zebyscie postawili sie w drugiej sytuacji, a ty juz bierzesz to do siebie jakbym kogos obrazal. Nie patrze na daty postow, tylko akurat znowu temat sie pojawil i podzielilem sie moimi myslami. Juz nie badz taki wrazliwy.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo k... powiedziałem coś tam kiedyś nie do końca tak jak miało być w sensie ze nie chciałem ciągnąc lacha z tych co akurat nie maja na Pb tylko z tych oszczędnych dusigroszów co nie wiedza na czym maja już oszczędzać a śpią na kasie i jeżdżą na LPG ( takim to chu... w dup... niech im się auta pier... jak najczęściej ) a wy to odrazu na mnie ze ja mam na Pb i na innych najeżdżam. Mam nie mam to moja sprawa zresztą jeśli nawet bym nie mial to LPG nie założę( wole CC się męczyć ale jechać i nie myśleć czy się zaraz coś nie spi... ) bo złe wspomnienia mam z tym związane jak wsiadałem do auta ( BMW czy MERCEDES ) a ta ku... odpalić nie chciała bo z gazem się coś poj... przez noc i laweta do gazownika i kasy przy tym tyle ze na Pb taniej wychodziło jeździć. Żaden szanujący się serwis nie chciał robić moich aut ze względu na to ze miały GAZ dlatego szczerym przeciwnikiem jestem, nie dlatego ze z LPG to wstyd jeździć tylko dlatego ze to kłopot jest i w moim przypadku żadna oszczędność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo k... powiedziałem coś tam kiedyś nie do końca tak jak miało być w sensie ze nie chciałem ciągnąc lacha z tych co akurat nie maja na Pb tylko z tych oszczędnych dusigroszów co nie wiedza na czym maja już oszczędzać a śpią na kasie i jeżdżą na LPG ( takim to chu... w dup... niech im się auta pier... jak najczęściej )

oj brawo :?

nie ma sensu ciagnac tego tematu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie liczymy

1 l. benzyny ok 4 zł

1 l. gazu nich bedzie nawet 2 zł ( obecnie cena ok 1.6 zl ale to przegład, troche wiecej pali itp itd) Liczymu ze beemka pali 10 litrow na setke

Zatem

na każdych stu kilometrach oszczędzamy 20 zł, na tysiącu 200 zl, na dziesieciu tysiącach juz 2000, przy 15000 tys daje kwote 3000 zl, tyle wynosi sekwencja.

Czyli sredino po półtora roku isntalacja sie zwróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co powiesz robiąc 50tysi rocznie, przepraszam bardzo nie wydam wszystkiego na auto są jeszcze inne ważne rzeczy w życiu poza wydatkiem na pb, instalacje mam sekwencyjną jakbym chciał to dał bym radę jeździć na benzynie ale auto jest również w jakiś tam sposób moim narzędziem pracy. poza tym wolę mieć zawieszkę w perfekt stanie niż wydawać wszystko na pb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi ze forum nie jest po to aby wyrazac swoja opinie,bo po to jest. Ale nie po to zeby jechac tych, ktorzy maja np gaz. Ktos nie chce, zajebiscie, niech nie zaklada. Ktos chce, super, niech sobie sprawi instalke. Kazdy dziala wg swoich wlasnych potrzeb i mozliwosci. Ale po cholere teksty, ze ci ktorzy smigaja na gazie to :

"..oszczędni dusigrosze co nie wiedza na czym maja już oszczędzać a śpią na kasie i jeżdżą na LPG ( takim to chu... w dup... niech im się auta pier... jak najczęściej )"...

no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi ze forum nie jest po to aby wyrazac swoja opinie,bo po to jest. Ale nie po to zeby jechac tych, ktorzy maja np gaz. Ktos nie chce, zajebiscie, niech nie zaklada. Ktos chce, super, niech sobie sprawi instalke. Kazdy dziala wg swoich wlasnych potrzeb i mozliwosci. Ale po cholere teksty, ze ci ktorzy smigaja na gazie to :

"..oszczędni dusigrosze co nie wiedza na czym maja już oszczędzać a śpią na kasie i jeżdżą na LPG ( takim to chu... w dup... niech im się auta pier... jak najczęściej )"...

no comment

Znowu wyrywasz coś z kontekstu. Chyba się ostatnio nie zrozumieliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to tutaj nawet nie ma o czym rozmawiać..każdy robi to co jest dla niego lepsze..ja śmigam na gazie mam zrobione 60tyś, nigdy nic nie wymieniałem nie czyściłem i działa bdb..jeżdżę tyle km ile mam ochotę a na piwo też zawsze kasę znajdę :lol: śmieszą mnie ludzie co rzucają się na spore pojemności a potem nie mogą sobie poradzić, niektórzy moi rówieśnicy mają fajne 150-cio konne autka a do laski śmigają rzeczywiście MPK.. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi ze forum nie jest po to aby wyrazac swoja opinie,bo po to jest. Ale nie po to zeby jechac tych, ktorzy maja np gaz. Ktos nie chce, zajebiscie, niech nie zaklada. Ktos chce, super, niech sobie sprawi instalke. Kazdy dziala wg swoich wlasnych potrzeb i mozliwosci. Ale po cholere teksty, ze ci ktorzy smigaja na gazie to :

"..oszczędni dusigrosze co nie wiedza na czym maja już oszczędzać a śpią na kasie i jeżdżą na LPG ( takim to chu... w dup... niech im się auta pier... jak najczęściej )"...

no comment

Znowu wyrywasz coś z kontekstu. Chyba się ostatnio nie zrozumieliśmy...

OK Predator, moze sie nie zrozumielismy. Nie chce mi sie po raz setny poruszac tego tematu bo to nie ma sensu. Kazdy ma swoja opinie i tyle. Jak dla mnie po temacie <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...