Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie, chciał bym zapytać was czy używacie tej funkcji?? Ja osobiście nigdy tego nie włączałem, nawet nie wiem jak to działa. Dziś bawiłem się trochę funkcjami i coś takiego zobaczyłem, nic tam nie wpisywałem bo bałem się że zaraz będę pchał auto :lol:. Znajduje się on z prawej strony na wyświetlaczu radia, podpowiecie troche jak to działa?? kiedy to właczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba sobie pomagać. Kod już mam w głowie i jutro go wprowadze. Teraz kluczyki od auta kładę na widoku i niech brat sobie bierze i jedzie, daleko nie zajedzie :twisted: hihi. Wypij wypij tylko żeby ssanie Ci się nie załączyły hehehappy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssanie chodzi tylko na zimnym silniku :P

Musisz tylko pamiętać kod bo po wpisaniu trzech złych będzie wył alarm za każdym razem jak będziesz chciał odpalić więc żeby to ominąć trzeba odłączyć akumulator na 3 sekundy i odczekać 10 minut, na wyświetlaczu będzie odliczany czas więc widać kiedy kod będzie anulowany... i to wszystko .........to jest świetne zabezpieczenie leprze niż inne... pozdrowienia!!! zapisz sobie jak to się robi bo będziesz miał problem gdzieś na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod musisz wklepywać przy każdym zgaszeniu, co jest trochę męczące (nie możesz ustawić jednego PINu i z niego korzystać) - dlatego używam go tylko jak zostawiam auto pod firmą albo wogóle poza strzeżonym.

Jeżeli masz dużego kompa to uważaj bo przyciski łapią na sąsiednie cyfry i niestety nie odpalisz.

Alarm u mnie nie wył, ale raz pomyliłem cyfry i odłączałem baterię - po odliczaniu z 10 min w dół wszystko ok (i pełen reset kompa - przebiegio itp:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod musisz wklepywać przy każdym zgaszeniu, co jest trochę męczące.

Zgadzam się z Tobą, jest to trochę męczące, mógł by być jeden kod i np. po gaszeniu auta automatycznie się włączać było by lżej. A jeżeli by nie był potrzebny to opcja wyłącz i pozamiatane, a tak poza tym to to jest super zabezpieczenie i nie trzeba szukać w sklepach, internecie dodatkowych zabezpieczeń.

Musisz tylko pamiętać kod

spoko kodu nie zapomnę bo to data urodzenia mojej narzeczonej hehe tak że luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak byś się uparł to i byś pewnie zrobił, ja jak bym tego nie miał to nawet bym w to nie wnikał, jest to jest, nie ma to nie ma.

Wszystko jest fajne, wesoło będzie dopiero jak coś padnie, a elektronika lubi zawodzić

to prawda, lubi zawodzić jak w większości aut, to moja trzecia beta i jeszcze takowy problem mi się nie zdarzył (kurde odpukać). Jedyna rzecz co chyba nie działa to to że nie mam dźwięków przy odpalaniu czy np. grzaniu świec, a chyba powinien być, pikanie czy piknięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikaty czyli co?? jak przyciskam bc przy kierownicy z lewej strony to wyswietla mi sie np spalanie data czy godzia.

5oul jak niechcacy zgasisz auto to nie bedziesz musial wprowadzac kodu, kod bedziesz musial wprowadzic tylko wtedy gdy przed zgaszeniem auta wprowadzisz kod i juz wtedy masz auto zabezpieczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...