Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

za to powinni mu zabrac samochód i połamać ręce, wsadzić w dupe zawór lpg i nalać do pełna :lol: :lol:

wtedy napewno by wiedział ze gaz jest do d*** :lol: :lol: :lol:

nie no żartuje :wink:

Jak kogoś stać było na Imprzeze to powinien sie liczyć ze zużyciem pliwa, a nie gazować

takie auto.

NO to płać. Każdy robi co chce.

[ Dodano: 27 Listopad 08, 13:40 ]

Nie rozumiem też jak ktoś mówi,stać Cię na BMW z dużym motorem to stać Cię na benzynę. Zazwyczaj gazuje się te duże motory które dużo palą,a nie matiza 0.8litra.

Zgadzam sie z Patrykiem. Ja mialem swoje zdanie, ze lepiej instalki unikac. Ale od dluzszego czasu gadam z ludzmi, ktyorzy maja instalacje i kazdy sobie chwali, mowia, ze te nowsze sa naprawde super. A wiec pytanie. W czym problem jesli ktos chce sobie zalozyc junkers do samochodu? Lepiej placic 100zl za 100km czy np 50zl? Instyalka daje ten kompromis. Masz luksus i wygode i moc pod noga za maly koszt eksploatacji. "A bo

jesli kogos stac na bmw to stac na paliwo".. Bzdura..

I tu masz słuszną rację. Jeśli ktoś CHCE jeżdzić za podwójną kasę to jego sprawa :P

Moja E34 520i z 89r.pali 13l gazu(inst.II gen.) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

buhaha BMW na gaz który jest dobry do zapalniczek po co kupować bmw i przerabiać na gaz tra się liczyć z tym że bmw wcale tak mało nie pali jak nie stać kogoś na paliwo to niech kupi seicento zresztą 3/4 bmw na allegro są zagazowane dlatego właściciele się pozbywają ponieważ cały ten gaz to jeden wielki syf jak nie stać na paliwo na dalekie odcinki to polecam kupić cinqucento koszt taki sam jak instalacja gazowa , nigdy nie zagazuje swojej bemki :!: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje instalacji LPG ale Kosa, Diesel jest rozwiązaniem fabrycznym tak samo jak benzyna... jak bmw będzie montowało w swoich fabrykach LPG to zrozumiem to i będe korzystał - bo mam pewność że nie robił tego Kaziu w garażu...

P.S.

jak lejesz ON do frytek to ja nie mam więcej pytań :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Future.

CleanEnergy

In the move towards alternative mobility, the BMW Group has offered and sold standard production vehicles such as the 316g or the 520g Touring which use natural gas as fuel, and has also worked at fine-tuning the development of electrically powered cars.

a w zapalniczce to ja mam benzyne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zagazuje swojej bemki :!:

tak uwazasz bo masz tylko 4 cylindrowe 1.8

Ja mam 6cylindrów i 3.5l motor i jestem tego samego zdania ze gaz to sie do kuchenki nadaje.

Jak kogoś nie stać to niech sobie bmw w dieslu kupi albo jeździ cieniasem.

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zagazuje swojej bemki :!:

tak uwazasz bo masz tylko 4 cylindrowe 1.8

Ja mam 6cylindrów i 3.5l motor i jestem tego samego zdania ze gaz to sie do kuchenki nadaje.

Jak kogoś nie stać to niech sobie bmw w dieslu kupi albo jeździ cieniasem.

<bmw_1>

to ty raczej powinieneś się ciszyć że jesteś w stanie jeździć m30b35 bez gazu...

a nie mówić że jak ktoś tyle nie ma to niech maluchem jeździ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty raczej powinieneś się ciszyć że jesteś w stanie jeździć m30b35 bez gazu...

a nie mówić że jak ktoś tyle nie ma to niech maluchem jeździ...

racja :mrgreen:
buhaha BMW na gaz który jest dobry do zapalniczek po co kupować bmw i przerabiać na gaz tra się liczyć z tym że bmw wcale tak mało nie pali jak nie stać kogoś na paliwo to niech kupi seicento

I kogo chcesz ośmieszyć takimi tekstami? Ledwo zacząłeś jeździć autem i to pewnie za pomocą rodziców i udajesz "wielkie panicho". Są tacy co na gazie w tej pojemności objadą dwa razy twoją furę i wtedy ciekawe co byś powiedział. Będziesz dumny, że jeździsz BMW na benzynie? zresztą 1,8 w E36 to tak jak E30 1,6 w gazie <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zagazuje swojej bemki :!:

tak uwazasz bo masz tylko 4 cylindrowe 1.8

Ja mam 6cylindrów i 3.5l motor i jestem tego samego zdania ze gaz to sie do kuchenki nadaje.

Jak kogoś nie stać to niech sobie bmw w dieslu kupi albo jeździ cieniasem.

<bmw_1>

Tylko 6 ?? to nie wiadomo czy sie chwalisz czy żalisz , znam ludzi ktorzy 750i V12 jezdzą

only na PB i nie oceniają innych przez pryzmat zasobnosci ich portfela , wiec wybacz

ale Twój komentarz jest niezbyt na poziomie , obrazasz w ten sposób wszystkich

ktorzy maja gaz w samochodzie , jakby to jakies przestępstwo było albo ujma dla honoru.

Co to kogo obchodzi na czym ktos inny jezdzi :wink:

Instalacje gazowe dzielą sie na

- dobrze zamontowane

- do dupy zamontowane

Wiec niestety niepochlebne opinie najczesciej biorą się od ludzi ktorzy zetkneli sie z

wariantem nr.2 i pieprzą teksty w stylu kuchenki , zapalniczki ... i potem sa takie

legendy i mity o gazie.

Zresztą wielokrotnie w temacie wypowiadał sie Danich ktory na codzien montuje instalki

w Beemkach i jego opinia jest jedna -> BMW swietnie znosi gaz , pod warunkiem ze jest

dobrze zamontowany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa jak pewnie wiesz 4.0 pali mniej niż 3.5 a ja po prostu V nie ufam. Poza tym dla jasności jeżdżę 735 a nie 535. Masz racje korni8808 cieszy mnie to ze mam kasę na paliwo i nie muszę jeździć np. dieslem ( miałem ale nie ze względu na oszczędność ) czy innym gaz-em. Nie chodzi mi o to ze jestem snobem jeżdżącym na paliwku tylko o to ze wiem co to jest auto na gaz ( pomyłka i kłopot ) i nigdy bym nie zrobił takiego czegoś sobie i swojemu autu. Jak to jest takie zaje.....e to dlaczego na forum ludzie płaczą ze ich ukochane BMW nie jedzie albo strzela.

Skoro ktoś ma ochotę oszczędzać na paliwie montując gaz to niech przynajmniej założy sekwencje a nie jak większość zakłada instalacje od żuka bo kosztuje 1600zl. BMW to auto wdzięczne ale tylko wtedy kiedy nie żałuje mu sie pieniędzy, wiec jak kogoś nie stać to oczywistym jest ze BMW nie jest dla niego bo i tak cieszyć sie nim nie będzie. Wracając do fiata to widziałem takich dusigroszy co i do CC gaz zakładali( :mrgreen: ) wiec to już chyba jest jakaś choroba. <bmw>

Mordulec ani sie nie chwale ani nie żale ( jest mi to obojętne ), bronie po prostu kolegi na którego naskoczyliście ze ma 4 cylindry i 1.8 pojemności i oczywiście ( według mnie ) ma racje ze czepia sie gazu. Jak komus sie uda to dla mnie może i na wodzie jeździć, wyraziłem swoje zdanie i tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą wielokrotnie w temacie wypowiadał sie Danich ktory na codzien montuje instalki

w Beemkach i jego opinia jest jedna -> BMW swietnie znosi gaz , pod warunkiem ze jest

dobrze zamontowany :wink:

bmw_beer

i odpowiednio eksploatowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tyle. chodze do technikum, nie pracuje (ani nie dorabiam), kase dostaje jedynie od rodziców (ktorzy nie są zamożni) - wiec czemu mam nie jezdzic 6cylindrowym bmw na gaz? bo gaz jest do kuchenek? powiem Wam ze wole miec 320i na gaz niz polo 1.0 bez gazu :roll: przyjemnosc duzo wieksza, mocy o wiele wiecej, wyposazenie lepsze i przede wszystkim fakt posiadania wymarzonego BMW z 6cylindrami pod maską :) jak na ucznia szkoly sredniej to i tak mam dobre auto. inni albo nie maja wcale, albo mają lepsze bo byli za granicą w pracy. a ja za granicą w pracy nie bylem nigdy - pierwsze auto rodzice mi kupili (byl to golf mk2 1.8 na gaz), pozniej dozbierałem i kupilem 320i - na gaz - ale nie narzekam bo wg mnie instalacja jest dobrze zamontowana i mimo wszystko bede jezdzic na gazie bo narazie jestem do niego przekonany, no i przede wszystkim jest duzo taniej a wzgledy ekonomiczne w przypadku ucznia to bardzo wazny aspekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronie po prostu kolegi na którego naskoczyliście ze ma 4 cylindry i 1.8 pojemności

Zauważyłes zebym na kogokolwiek naskoczył w mojej wypowiedzi ??

... a co do własciciela tego 1.8 to sam oceń czy w jego poscie nie widzisz ataku

na posiadaczy zagazowanych beemek ??

buhaha BMW na gaz który jest dobry do zapalniczek po co kupować bmw i przerabiać na gaz tra się liczyć z tym że bmw wcale tak mało nie pali jak nie stać kogoś na paliwo to niech kupi seicento

Zwłaszcza ten fragment mi sie podoba ... zabrzmiało conajmniej jakby 1.8 paliło 20L / 100km i własciciel owej 1.8 chce sie pokazac swiatu ze go stac na paliwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chwała takim ludziom jak MORDULEC ,z tego co wiem to nie ma gazu w swojej buni a potrafi sie obiektywnie wypowiedziec w temacie.Kazdy ma swój wybór. A jazda na gazie to zadna ujma,ja sam od pół roku na nim jezdze.I nie bede pisał ile mi pali i jak sie mi jezdzi bo Ci którzy maja gaz w swoich BMW dobrze wiedzą jak on sie w nich spisuje. Szanujmy się troszke na wzajem bo nie po to ktoś to forum wymyslił zebys my sie krytykowali tylko po to zeby sobie jakos pomagac i doradzać, w koncu wszyscy jezdzimy swoimi ukochanymi BMW :wink: . Przynajmiej ja tak uwazam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec może jego wypowiedz jest trochę nie na miejscu ale ma on racje z tym ze 3/4 bmw jest na gaz i ludzie chcą sie ich pozbyć bo już zdążyli na nich zaoszczędzić i przy tym je zajechać. Przykro mi ze w tym zasranym kraju jest ogólnie panująca bieda na która nic nie można poradzić. Ja po prostu wiem ze kij ma dwa końce a gaz w tym przypadku to zabójstwo dla silnika. Moze jest ktoś wśród gazowników kto potrafi założyć najprostszy gaz tak ze wszystko jest ok i nic sie nie uszkadza ale większość z nich to zwyczajni partacze którzy patrzą tylko żeby mieli doży przerób a reszta sie nie liczy, nie doradzają właściwie klientowi, jak klient pyta czy najtańsza instalacja będzie dobra to mówią ze tak bo wiedza ze na inna go niestań i jeszcze sie rozmyśli. Nie ciągnę lacha z tych co maja auta na gaz tylko mam swoje zdanie na ten temat i nie zamierzam go zmieniać. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swoje zdanie na ten temat i nie zamierzam go zmieniać. <bmw>

chyba każdy ma swoje zdanie...

też bym wolał jeździć bez gazu; sam dźwięk silnika na PB jest inny;

na razie jeszcze nie pora ze względu na zarobki lub inaczej-> wydatki; głównie na szkołę;

jeszcze 1,5 roku i się znów będę czaił na E32 M60B30 może 40 w automacie -> bez gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 bmw jest na gaz i ludzie chcą sie ich pozbyć bo już zdążyli na nich zaoszczędzić i przy tym je zajechać.

Troche nie do konca sie z tym moge zgodzic , bo popatrz tym stwierdzeniem wrzucasz

wszystkich do jednego worka zarówno tych ktorzy maja beemki tak jak piszesz z

instalkami od żuka jak i tych ktorzy na sekwenjce np do V8 wydali 5-6tys zł .

Gaz zaszkodzi kazdemu silnikowi w przypadku gdy :

jest zle zamontowany / zle eksploatowany , nie ma co sie oszukiwac jestesmy

czesto gęsto bardzo oszczednym narodem wsród innych kierowców tak w europie jak i

na swiecie i czesto rekompensując wydatki na paliwo oszczedzamy na czesciach i

materiałach eksploatacyjnych , stad biorą sie takie a nie inne sytuacje ze jest mase

ogłoszeń w których są zajeżdzone beemki nie koniecznie z winy instalacji gazowej ...

A tak na marginesie to chyba zgodzisz sie ze mna ze akurat wydatki na paliwo w

odniesieniu do czesci i materiałów eksploatacyjnych to znikomy koszt zwłaszcza

gdy teraz paliwo jest w cenie 3zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gaz jest taki dobry to czemu go fabrycznie nie montują ? a poza tym swój wehikuł kupiłem sam za własne pieniądze i tankuje go sam najlepiej to kupić hammera i zrobić go na gaz jak Pudzianowski bierzcie z niego przykład bo bardzo mądry jest :!: i tak wolę zalać 1 litr dobrego paliwa niż 1,5 gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gaz jest taki dobry to czemu go fabrycznie nie montują ?

i tu sie mylisz , poczytaj troche , nawet BMW wypusciło serie 7demek z fabrycznym

gazem :wink:

a poza tym swój wehikuł kupiłem sam za własne pieniądze i tankuje go sam

bardzo fajnie , gratuluje , jesli o mnie chodzi mozesz nawet zalewac bume

ballantine'sem tylko przy okazji nie obrażaj połowy ludzi na forum :wink:

[ Dodano: 6 Styczeń 09, 22:01 ]

i tak wolę zalać 1 litr dobrego paliwa niż 1,5 gazu

A relacja dobrego paliwa do gazu to raczej 1L do 2L

PB98 V-power -> 3,58

LPG -> 1,60

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro gaz jest taki dobry to czemu go fabrycznie nie montują ? a poza tym swój wehikuł kupiłem sam za własne pieniądze i tankuje go sam najlepiej to kupić hammera i zrobić go na gaz jak Pudzianowski bierzcie z niego przykład bo bardzo mądry jest :!: i tak wolę zalać 1 litr dobrego paliwa niż 1,5 gazu

jakaś firma w ramach reklamy przerobiła Vipera na gaz :lol:

i był na Allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mordule pytasz czy sie zgodzę ze serwis BMW jest droższy od paliwa. Oczywiście ze sie nie zgodzę przynajmniej w moim przypadku. Moje auto nigdy nie było eksploatowane na gazie ani nie miało przede mną polskiego właściciela wiec nie kosztuje mnie wcale dużo. Pieniążki jakie w nią do tej pory wsadziłem dotyczyły praktycznie el. dodatkowych bo takie miałem akurat widzimisię. Powiem ci tak: kiedyś kupiłem e 34 do której ktoś zamontował gaz i jeździł nim tnąc wszelkie koszty, ograniczał sie tylko do wymiany w tedy gdy nie było innego wyjścia. Włożyłem w to auto kupę pieniędzy ( przez rok 3 osobowa rodzina mogla spokojnie za to przeżyć a ja wpakowałem to w bmw z 88r z gazem w ciągu 2 miesięcy ) i serca. Dlatego nie nawidze aut z gazem i tylko w tym przypadku mogę sie z tobą zgodzić ze części przewyższają koszty bardziej od paliwa. żeby nie było ze mowie przez pryzmat jednego auta miałem jeszcze kilka miedzy innymi Mercedesa 124 COUPE 3l ( pełna opcja + sportline+ automat ), piękne auto ale miał jedna wadę Gaz. Nie polecił bym tego paliwa nikomu ani sam bym go nie założył.

mogę sie założyć ze większość z was używających LPG nie raz przeklnelo to paliwo bo wasze BM-ki odmówiły albo nadal odmawiają posłuszeństwa. No chyba ze ktoś ma instalacje za 4, 5, 6tysiecy to jest szansa ze jest szczęśliwym posiadaczem BMW z podtlenkiem LPG.

<bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...