Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewnien problem z autkiem bmw e39 523i m52 rano gdy odpale auto po chwili silnik zaczyna nie równo pracować i cała buda drży ,gdy złapie temperature wszystko przechodzi i jest ok... Spotkał sie ktoś kiedyś z takimi objawami i wie co może byc tego przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł tylko nie zamawiaj podróbki bo będą tylko problemy :) odma jedynie oryginał przewody mogą być zamienniki i warto przeczyścić wejście przewodu dolnego z odmy do bagnetu przepchać np drucikiem ja przepchałem plastikową opaską zaciskową lubi się tam zapychać a u Ciebie będzie pewnie jak u mnie syf bo jeszcze tego nikt nie przepychał od nowości :) Zobaczysz w przewodach od odmy jaki szlam-syf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

niestety nie uporałem sie dalej z tym problemem i po odpaleniu auta po nocy czyli jak jest zimne to zaczyna chodzić nie równo tak jakby przestawał pracować któryś gar a jak juz złapie temperature to jest ok... w inpie brak błędów macie jeszcze jakies pomysły?? Może jest tutaj ktoś z okolic jeleniaj góry który sie kuma dobrze na inpie i wie jak powinny wyglądać wartości poszczególnych podzespołów w czsie pracy?? to bym podjechał :) a co do wymiany odmy to nie wydaje mi sie ze to jej wina zwłaszcza ze jest to tylko na zimnym silniku , wiec to raczej ma zwiazek z temperatura silnika... aha dodam jeszcze ze ta nie równa praca jest tylko na wolnych obrotach jak zwieksze obroty to jest ok...

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...