Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

to nawet jechać nie musisz,pobierz Teamviewera,podaj mi hasła,to przez neta oblukam co i jak

No to super :-) teamvievera juz mam bo instalowales mi inpe :-) jutro wezme interfejs z pracy to sie do ciebie odezwe i sie zgadamy tak zebys mial czas... O ktorej tak mniejwiecej bedziesz dostepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł może jakiś wtrysk siada i może chodzić nie równo a jak się nagrzeje to jedzie bo sie "rozrusza" :) I tu pytanie do Dirtiego czy miałby jakiś screen z inpy jak mają pracować cylindry na jałowym biegu... aby wrzucił albo ktoś inny może ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty.73 odłączyłem dziś przepływke na zimnym silniku odpalonym oczywiscie i nie zauważyłem zadnej zmiany z wyjątkiem podniesienia nieznacznie obrotów na biegu jałowym i dalej szarpie silnikiem... podpiołem autko pod inpe i wykasowałem błąd przepływomierza wiec to chyba nie przepływka... Może jedna z sond nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie,ale kup używke narazie,nie pakuj się w koszty,a najlepiej jedź do jakiegoś kumatego warsztatu,żeby ci pomierzyli je miernikiem

niby tak ale wiesz jak to jest z używkami trafisz albo i nie trafisz , no fakt można jeszcze miernikiem pomierzyć jutro to zrobie sam :)

tak czy inaczej nalezy cie sie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biegu jałowym,silnik rozgrzany,na kablach sondy(nie grzałki)napięcie powinno oscylować od 0,1 V do 1,0 V,tak mniej więcej,nie pamiętam już,ale są chyba dwa szare kable-grzałka,biały i czarny-na tych mierzymy(moge się mylić,co do kolorów)

dokładnie tak , a w niektórych sondach biały + masa w aucie lub czarny i masa w aucie... nie wiem czy to prawda że sondy siemesa takie jak u mnie , napiecie na nich wynosi do 5v mozliwe to ??

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...